Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 169
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja używam tylko z Semilaca, z dwóch powodów - są świetne jakościowo i super napigmentowane. No i ta gama kolorystyczna <3 cudeńka. Teraz jeszcze tą kolekcję All in my hands  wypuścili i przekazują ze sprzedaży tych lakierów sporo kaski na wspieranie kobiet :) super inicjatywa nie? kobiety kobietom powinny pomagać

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja lubię Nailac, Semilac, NeoNail, Makear oraz Indigo. :)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Ja też zdecydowanie polskie marki z dobra jakością, anie żadne chinszczyzny z allieexpresu, akurat najwięcej lakierów mam z Makear w swoim przypadku :) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

NeoNail

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Już gdzieś wspominałam, że ostatnio u mnie na fali są lakiery Isabellenails. Trwałe, ładnie się poziomują - nie rozlewają się na skórki, dobrze kryją, a przy tym kolory są boskie. Dla mnie jakość porównywalna, jeśli nie lepsza od tych, których używałam wcześniej, więc nie widzę powodu dla którego miałabym przepłacać. 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Semilac i neonail dla mnie świetne są

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

U mnie sprawdzają się lakier z makeAr . Świetnie się trzymają a dwie cienkie warstwy już dają radę i kryją .

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

U mnie sprawdzają się lakier z makeAr . Świetnie się trzymają a dwie cienkie warstwy już dają radę i kryją .

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Chyba semilac, chociaż ostatnio kupiłam z neess i też są fajne a dużo tańsze :)

Wszyscy kiedyś umrzemy. Lecz nie wszyscy wiedzą, jak żyć. 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

A w jakiej cenie są te z ness? ?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: