Wyjazd do pracy do Niemiec

  • 2018-05-21, o 14:17
  • 8
  • 4 820
  • 9
  • 9

Wyjazd do pracy do Niemiec

Bardzo poważnie myślę o wyjeździe do Niemiec do pracy aby zarobić na studia.

Ale trochę jednak się boję jechać tam, bo będę w miejscu którego nie znam i będę sama z obcymi ludźmi...

Słyszałam że takie wyjazdy dobrze robią, bo to tak zwana szkoła życia. Co myślicie? Może opowiecie mi o swoich doświadczeniach? Myślę tez o Londynie

kkkkkk

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

Ja wybrałabym Londyn, m.in. z uwagi na język - angielski bardziej Ci się przyda

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

nie znam osoby, któraby wyjechała i nie była zadowolona. Wiekszość nie chce nawet wracać do naszego kraju, gdzie tylko patrzą jak oszukać pracownika i dla siebie najwięcej.

Za granicą za taką samą pracę zarobisz przynajmniej 5 razy więcej.

Jeśli jesteś zdecydowana to się nawet nie zastanawiaj.

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

Może i jest lepiej ale ja chyba nie poradziłaym sobie z rozłąką z najbliższymi. Niestety, jestem bardzo związana z rodziną i psychicznie na pewno nie byłoby mi łatwo...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

takie rzeczy to nie dla mnie

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

wolałabym do Anglii 

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

jak chcesz wyjechać do pracy do Niemiec to proponuje poszukać ofert pracy na tej stronie: usunięto reklamę jest to firma zatrudniająca osoby do opieki nad osobami starszymi i często schorowanymi. Najważniejsze wymaganie to znajomość języka obcego w stopniu komunikatynym. Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi mile widziane ale nie obowiązkowe. Firma zajmue się całym wyjazdem od A do Z. Można pracę opiekuna potraktować jako pracę sezonową, typowo wakacyjną ale można również wyjechać na dłużej. Już podczas pierwszej rozmowy zostaniemy poproszone żeby określić na jak długo planujemy wyjechać.

Praca na pewno nie jest lekka bo mamy doczynienia ze schorowaną osobą ale zawsze to nowe doświadczenie i będzie co wspominać a być moze trafimy na bardzo fajną rodzinę.

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

Wybrałabym inny kraj 

Re: Wyjazd do pracy do Niemiec

Byłam raz w Niemczech, ale ja pojechałam z koleżanką do miejsca, gdzie ona pracowała rok wcześniej. Sama chyba bym się nie odważyła pojechać z obcymi ludźmi. Z kimś znajomym to zawsze raźniej i trochę bezpieczniej. A nie ma w Twoim otoczeniu kogoś, kto również chciałby wyjechać za granicę do pracy? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: