Męcząca nadwrażliwość zębów...

  • 2016-07-05, o 09:15
  • 53
  • 19 815
  • 36
  • 40

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Mnie też męczy nadwrażliwość zębów ale dentysta mówi że taka uroda i niewiele można z tym zrobić.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Mam tak samo, czasami idąc w zimę czuje przerażający ból zębów gdy tylko się uśmiechnę lub coś powiem :(
K.K.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

bardzo dobra jest pasta elmex zielone opakowanie od wrażliwych zębów 

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Mnie też męczy nadwrażliwość, pomimo używania pasty p.nadwrażliwości średnia jest poprawa. Reaguję glównie na zimno, oraz na gwałtowne zmiany temperatur.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Ja mam nadwrażliwe zęby przez co stosuję zazwyczaj pastę sensodyne.Mona pisałaś o pastach bez fluoru- ta też taka jest jedna- różowa.Płyn do płukania też mam Sensodyne.Nici nie używam, bo miałam krzywe zęby, ze jednen wchodził na drugi wiec by sie nie zmiściła, teraz juz są prawie proste, wiec niedługo zacznę icon_smile.gif .Teraz Sensodyne nie mam, używam Colgate total 12 i uważam że jest dobra.Najgorsza pasta itp. jaką miałam to Aquafresh. Zęby mi sie zaczęły jakby przebarwiać, takie pionowe paski sie na nich robiły. Miałam też płyn tej firmy. W ogóle nie dało sie płukać- wszystko piekło.Aga mówisz że jest szczoteczka Sensodyne eusa_think.gif . Nigdy nie widziałam, musze sie chyba za taką rozglądnąć.A co do szczoteczek, to też polecam elektryczne. Miałam ich już kilka (ale nie tych drogich tylko zwykłych do 25 zł.), najfajniejsza była Colgate Mollon czy jakoś tak, ale coś nie mogę jej teraz spotkać.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Ja mam sezonowo nadwrażliwość zębów, a dodatkowo na zimne i ciepłe, ale nie zawsze. Po Elmex nie było poprawy.

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Ja na nadwrazliwość używam Sensodyne i jest naprawde dobra

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Sensodyne mi oststnio pomogła. 

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

na szczęście nie mam z tym problemu

Re: Męcząca nadwrażliwość zębów...

Na początku miesiąca moja dentystka zabezpieczyła mi szyjki zębów i żeby jakimś specjalnym lakierem. Podobno mam strasznie odkryte szyjki i stąd ta nadwrażliwość. Jeszcze trochę byłam przeczulona na temperatury, a teraz jest super.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: