Dobry podkład dla mieszanej cery ?

  • 2017-07-27, o 13:29
  • 23
  • 9 575
  • 18
  • 20

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Catrice HD , jednak niektórych ten podład zapycha ja osobiście nie mam z nim problemu, super trwałość ! :)

Karolcia

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Ja mam mieszaną cerę i umnie sprawdza sięRevlon Colorstay dla cery tłustej i mieszanej. Spokojnie przetrwa cały dzień, nie zapycha mi porów.

Blodka

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Revlon Colorstay, Pierre Rene Skin Balance, Catrice All Matt

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Próbowałaś kiedyś podkładów w musie? Ja od kilku dobrych lat używam już tylko takich przy mieszanej/tłustej cerze. Dobrze się wchłaniają, matują i kryją (używam różnych na zmianę, jest ich tylko kilka na rynku). Teraz mam już drugą tubkę Insta Mousse i jestem zadowolona.

Martyna G.

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Loreal infallible matte 24 h! Mam skórę mieszana, tłusta i jest to jeden z najlepszych podkładów dostępnych dla tego typu skóry :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Loreal infallible matte 24 h! Mam skórę mieszana, tłusta i jest to jeden z najlepszych podkładów dostępnych dla tego typu skóry :)
K.K.

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

próbowalas podkladów mineralnych? Mi się bardzo poprawiła cera po podkladzie annabelle, przez to, ze nie zapychał i nie zanieczyszczał cery. Bardzo trwały do tego i ma dobre, naturalne krycie

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Revlon

U mnie revlon całkiem dobrze się sprawdza, teraz te podkłady mają pompkę także w ogóle super.

Re: Dobry podkład dla mieszanej cery ?

Matt My Day od eveline, on jest matujący, ma bardzo lekką konsystencję, dobrze kryje niedoskonałości, ja jestem z niego bardzo zadowolona, kupiłam z ciekawości, bo to nowość na rynku. Na pewno zostanie ze mną na dłużej.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: