jaki szampon używasz aktualnie?

  • 2016-11-25, o 12:05
  • 85
  • 23 928
  • 58
  • 54

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

uzywam to co jest w domu

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

Evree w różowym opakowaniu. Kiedyś mi się sprawdził, teraz niestety włosy szybko mi się przetłuściły. 

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

Ja używam szamponu rosyjskiego, one są dostępne w Auchanie, ale nie potrafię dokładnie napisać nazwy. Szampon ma w składzie naturalne skłądniki, między innymi łopian.

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

To może być szampon z serii kosmtyków babuszki Agafii, widziałam je chyba w jakiejś aptece. Ja używam gliss kur'a, ale planuję zmienić na coś delikatniejszego.

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

Szampon planeta organica z olejem cedrowym na zmianę z Vichy do włosów tłustych :)
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

Ja na zmianę rokitnikowy Babuszki Agafii i EcoLab normalizujący

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

Całą serię Elastabion Floslek.

Ja musialam wrocic do head&shoulders bo straszliwie mi łupież powrocil po syossie
Never give up.

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

Biowax :)

Re: jaki szampon używasz aktualnie?

Teraz na lato to Seboradin Sun , po pierwsze do Egiptu jade więc koniecznośc - maksymalna ochrona przez UV , po drugie tak rok temu wypróbowałam bo jednak słońce bardzo mi włosy niszczy - i stosuje juz od maja jak tylko cieplej i mocniej grzeje, to jednak dobra ochrona

I to nie tylko szampon ale i mgiełke do wlosów i odzywki , polecam dziewczyny jak wam siewłosy niszcza bo potem po lecie długo sie je doprowadza do łądu a po takiej ochronie znacznie lepiej

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: