Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

  • 2018-04-25, o 14:15
  • 15
  • 5 654
  • 12
  • 15

Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

Ja ostanio polubiłam markę Paese :D

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

zależy od produktu

:)

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

Jedną i drugą, skąd to pytanie? :P Każda marka ma w swoim asortymencie świetne produkty, jak i buble ;P Z inglot uwielbiam pigmenty, bazę pod cienie, a z Paese puder ryżowy <3

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

raczej Inglot :)

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

Jedna i druga marka ma dobre produkty i swoje perełki, więc trudno stwierdzić, którą wolę. Zdecydowanie więcej kosmetyków mam marki Paese :)

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

nie używałam nigdy inglota

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

Z paese mam tylko bazę pod cienie i jest taka średnia

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

Chyba jednak inglot

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

Ja jestem bardzo zadowolona z produktów marki Inglot, są one moim zdaniem również dobre jak MAC a dużo tańsze no i jest to Polski produkt, trzeba kupować :). Szczerze mówiąc jeszcze do tej pory nigdy nie słyszałam o marce Paese. Gdzie te produkty są dostępne i skąd jest ta marka? Chętnie bym kupiła parę produktów i przetestowała je ;)

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

inglot

Re: Jaką markę preferujecie Inglot czy Paese? :)

 

Ja jestem bardzo zadowolona z produktów marki Inglot, są one moim zdaniem również dobre jak MAC a dużo tańsze no i jest to Polski produkt, trzeba kupować :). Szczerze mówiąc jeszcze do tej pory nigdy nie słyszałam o marce Paese. Gdzie te produkty są dostępne i skąd jest ta marka? Chętnie bym kupiła parę produktów i przetestowała je ;)

 

2018-04-28 16:14:46 autor ladymarmelade

Produkty Paese można dostać na wyspach w centrach handlowych i w ich sklepie internetowym. Mają dobrą jakość, także polecam. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: