Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

  • 2012-08-30, o 00:28
  • 73
  • 126 361
  • 52
  • 58

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Woda różana pomga bo sama testowałam, ale musicie wiedzieć, że należy zrobić ją samemu aby zadziałała należycie: usunięto reklame mnie do gustu przypadł 4 przepis na wodę z róż.

Kaśka!

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Domowe sposoby moze sa bezpieczne, ale ich dzialanie jest skuteczne dopiero po dluzszym czasie. O wiele latwiej zaopatrzyc sie w krople do oczu, ja stosuje hialeye, nie zawieraja konserwantow, wiec tez sa bezpieczne, a domowe sposoby zostawiam na weekend. Lepiej tez unikac wtedy wykonywania makijazu, aby nie zaszkodzic oczom.

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Może przemyć rumiankiem oczy ? Ja tak robię przy drobnych zaczerwienieniach

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

okłady z herbaty

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

torebki herbaty :) słyszałam też że sól fizjologiczna?

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Wolałabym użyć czegoś sprawdzonego z apteki 

rumianek to dobry pomysł, może krople do oczu nawilżające? Ja w takich sytuacjach nie bagatelizuję problemu. Spróbuj może zamowić wizytę domową poprzez aplikację lekarzobok - jest intuicyjna i nie bedziesz musiala sie tłuc do przychodni

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

Okłady z torebek z herbaty lub ciepłe chusteczki na oczy :)
K.K.

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

jeśli mieszkasz w Warszawie albo np. Wrocławiu to zainstaluj sobie tę aplikację lekarzobok, dla mnie jest to teraz najważniejsza aplikacja w telefonie. Zawsze w razie potrzeby mogę prosić o pomoc lekarza, który zjawia się w przeciągu 1 h

Re: Podraznione OCZY (zapalenie spojowek)Domowe sposoby

jeśli mieszkasz w Warszawie albo np. Wrocławiu to zainstaluj sobie tę aplikację lekarzobok, dla mnie jest to teraz najważniejsza aplikacja w telefonie. Zawsze w razie potrzeby mogę prosić o pomoc lekarza, który zjawia się w przeciągu 1 h

2018-04-18 11:40:45 autor nataszkkka

a czy ta aplikacja LekarzObok działa również w weekendy ? i jakiego rodzaju specjaliści pracują w jej ramach ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: