Zaskórniki - na pomoc :)

  • 2018-03-09, o 02:00
  • 17
  • 6 773
  • 15
  • 17

Zaskórniki - na pomoc :)

Witajcie, od jakiegoś czasu zauważam, że mam coraz więcej zaskórników, chociaż próbuję z nimi walczyć na różne sposoby. Może mi doradzicie jakieś sprawdzone kosmetyki, czy maseczki, ogólnie sposoby na to, jak skkutecznie się ich pozbyć, nie wygląda to estetycznie nawet po przykryciu podkładem. Wizyta u kosmetyczki pomoże? Nawet jak oczyści mi skórę, jak ją później pielęgnować, aby problem nie powrócił, pomocy :) 

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

Wizyta u kosmetyczki na początek, potem regularne maseczki oczyszczające. Dla mnie najlepsze są te typu peel off z węglem :)

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

częste oczyszczanie twarzy i może zmiana podkładu na początek? miałam ten problem, zmieniłam podkład i zmniejszyła się liczba zaskórników

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

Mam podobny poblem, czy waro wybrać się na oczyszczanie manualne? pytam bo zdania są podzielone.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

Bardzo dobrze się  u mnie sprawdziła maseczka  Black Rose z Evree , detoksykująca czarna ( teraz wszyscy pisza ze najlepsze te czarne)   ale ta  nie jest  taka jak inne że zasycha i potem jest problem ze zmyciem (  miałam  z innej firmy taką zasychającą  i  skóra po zmyciu podrażniła mi się  tylko strasznie ) - ta z Evree jest miękka i  łatwa w zmywaniu i taka zostaje do końca na twarzy.  Dobrze usuwa zaskórniki, zwęża pory i cera jest bardzo ładna, miekka i nawilzona  po zastosowaniu. Spróbuj, ja jestem bardzo zadowolona :)

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

Oooo wypróbuję sobie tę maskę, jak u Was się sprawdziła dziewczyny?? Szukam właśnie czego z dobrym składem, teraz jest faktycznie moda na maski węglowe, a ja do tej poty robiłam takie domowe.

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

kosmetyczka

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

Ja np. mam cere suchą bardziej, więc u mnie mocne oczyszczanmie sie nie sprawdza. Peelingi najlepiej enzymatyczne, delikatne. Moj partner na przyklad ma skore tlusta ii mega duzo zaskornikow na nosie, ale kupuje mu te plastry na nos czasem i troche mocniejsze maski. Wtedy od razu praktycznie widac poprawe. Tylko najwazniejsze, zeby tych wagrow pod zadnym pozorem nie wyciskac, bo zostaja blizny a z tym to juz nie jest latwo walczyc.

Never give up.

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

aby pozbyć się ich trzeba chyba najpierw nawilżać dobrze skórę, potem otworzyć pory a potem rozpocząć oczyszczanie

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

Ja już próbowałam tyle produktów i nadal nic... Jak wojna z wiatrakami :(

Re: Zaskórniki - na pomoc :)

Może mikrodermabrazja?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: