Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

  • 2017-04-28, o 18:54
  • 66
  • 16 790
  • 46
  • 50

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

A ja nie przepadam za płynami micelarnymi, jedynym który w 100% mi odpowiadał był różowy z Biodermy. Najczęściej sięgam po płyny dwufazowe i żele myjące, a na koniec demakijażu tonik ;)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

używam żel do demakijażu i płyn micelarny BB

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Ostatnio stawiam na Garnier dla cery mieszanej. Wydaje mi się, że najszybciej usuwa się nim nawet mocny makijaż oczu.

Blodka

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

różowy garnier :D ale chcę też różową biodermę wypróbować, mam żel z tej firmy i od kilku lat go używam już.

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Dziewczyny a próbowałyście kiedyś zmywać makijaż olejem kokosowym, bo słyszałam, że to jest wgl totalny hit. Wczoraj złożyłam zamówienie na usunięto reklamę i czekamy teraz na kokosową przesyłkę i bedę próbować heh :) jak macie jakieś doświadczenie, jeśli chodzi o zmywanie makijazu naturalnymi produktami - piszcie :)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

też słyszałam o oleju kokosowym, że jest dobry. A nivea to porażka w każdej postaci, nawet ten żel co niby bez pocierania miał rozpuszczać. Szok, robi pandę i jeszcze trzeba trzeć i to mocno aby wszystko zeszło. co za okropna firma. nigdy więcej nic nivea

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Od niedawna używam płynu od Christian Laurent, z woda termalna i aktywnym tlenem. Jestem mile zaskoczona, bo nie sadzilam, ze zwykly plyn potrafi tak pozytywnie wplynac na skore. Od czasu jego stosowania cera mi sie poprawila, nie jest podrazniona, po kazdej aplikacji czuje, ze jest oczyszczona i przyjemnie zmiekczona. Opakowanie jest spore, a sam produkt wydajny. Warto sprobowac :)

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Albo z Biodermy, albo z Garniera z olejkiem arganowym :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

używam żelu micelarnego z Be Beauty

Re: Jaki płyn micelarny uważasz za najlepszy? Dla mnie to Nivea :)

Z garnier

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: