Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

  • 2016-03-14, o 20:21
  • 234
  • 97 391
  • 172
  • 165

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

mi niestety neonail się nie sprawdza i bardzo szybko odpryskuje. Natomiast semilac trzyma się idealnie do 4 tygodni

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Odkąd kupiłam zestaw do robienie manicure hybrydowego, to w ogóle przestałam używać zwykłych lakierów, ale od czasu do czasu trzeba zrobić przerwę od hybryd. Najwięcej mam lakierów z eveline, bo one akurat są najlepiej dostępne w sklepach, są dobre jakościowo może dlatego dość drogie.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

zdecydowanie Makear - ja nie spotkałam bardzie trwałych, lepiej kryjących i o dobrej konsystencji lakierów w Polsce :)

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Lakier hybrydowy MylaQ to dobra propozycja dla osób, które szukają rozpoczynają swoją przygodę z manicurem hybrydowym. Lakier ma odpowiednią konsystencję, dość łatwo aplikuje się na paznokieć dzięki odpowiednio wyprofilowanemu pędzelkowi, bardzo ładne kolory, dobrze się poziomuje, utwardza. Niestety, pomimo zapewnień producenta, lakier nie pokrył odpowiedni paznokci po aplikacji dwóch warstw. Myślę, że trzecia warstwa lakieru sprawiłaby, że manicure wyglądał by cudownie. Przynajmniej kolor 055, który jest jasny. Z innymi odcieniami nie miałam do czynienia, więc nie mogę wyrazić na ich temat opinii. W ogólnym rozrachunku lakier jest jak najbardziej na plus, zważając również na przystępną cenę. 

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

jak dla semilac, ale nie mialam okazji wyprobowania zbyt wielu marek

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

jest wiele dobrych firm

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Moim zdaniem najlepsze są produkty semilaca, ale neonail też jest ok

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

nie zgodzę się, ja się na makear przerzuciłam wlasnie po semilacu, który uczulił mnie bardzo mocno!!!...

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Indigo dla mnie jest super! :)
K.K.

Re: Najlepsze lakiery hybrydowe - jaka marka?

Mnie zaskoczyła nowość - lakiery hybrydowe MyLaQ. Piękne i poręczne buteleczki, odpowiedniej grubości pędzelek i świetny, żywy kolor pokrywający już za drugim razem. Trzymał się około 10 dni, ale to pewnie kwestia nie zakładania rękawiczek do sprzątania :D Tak, czy siak - polecam i jest naprawdę warty uwagi.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: