Depilacja depilatorem i wrastające włoski

  • 2012-04-23, o 21:54
  • 153
  • 100 143
  • 61
  • 103

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

moim zdaniem depilator jest super, tylko trzeba się przyzwyczaić

nie mam czasu na depilator, wole wosk z Beauty&Bar - dobrze usuwa owłosienie, a zespół z tego gabinetu posiada wykwalifikowanych specjalistów.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Depilatora używam juz jakieś 14 lat do nóg, pach i bikini (dotąd miałam tylko dyskowe, nie pęsetowe). Na początku rzeczywiście depilacja poprzez wyrywanie mnie bolała (a ponieważ mam wrażliwą skórę miałam na początku nawet czasem małe, pojedyncze siniaki). Z czasem i regularnością już to nie miało miejsca, bolesność zmalała również do zera. Z czasem włoski stają się słabsze, ciensze i rzadziej rosną. Wrastające włoski bywały kiedyś znacznie częściej, teraz już tylko pojedyncze czasem. Ważny jest peeling między depilacjami, ułatwiający wyrastanie włoskom.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

mi po depilacji w Beauty&Bar nie wrastają włoski, nie mam zapalenia mieszka włosowego. Jestem zadowolona z efektów, a chodzę tam co ok 3 tyg

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja mam depilator Philipsa, nie zdarzyło mi się aby włoski wrastały. 

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja już dawno nie żywam depilatora. Robiłam depilację pastą cukrową, potem pochodziłam na zabiegi epilfree i teraz wypada czas na zabieg przypominający, ale właściwie kłopot zbędnego owłosienia mam z głowy.

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja tylko maszynką bo krem ma odrzucający zapach 

tyle że włoski szybko odrastają

odkładam na laser

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Ja tylko maszynką bo krem ma odrzucający zapach 

tyle że włoski szybko odrastają

odkładam na laser

2018-07-27 12:33:34 autor Cordelia

  To zamiast okładać kasę spróbuj Epilfree o którym pisała koleżanka wyżej. Efekty takie same a  portfelu kasa zostaje ;) dodatkowo bez podrażnień i nie musisz unikać słońcs :)

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Tez mam taki problem dlatego używam peelingi intensywnie

Re: Depilacja depilatorem i wrastające włoski

Sama również miałam ten problem.  Mianowicie jak depilowałam depilatorem to wrastały mi włoski. Próbowałam oczywiśćie potem peelingowac skórę i ją nawilzać ale problem nadal był. Na nogach ale najgorzej w okolicy bikini ( gdzie chodziłam na wosk ale potem sie przestało sprawdzać  przez te wrastające włoski....)

 

Dziewczyny polecam serdecznie zapisanie się na depilację laserową z uwagi na to, ze u mnie było to jedyne rozwiazanie, które mi pomogło:

USUNIETO REKLAME

 

Tylko poszukajcie gabinetu, w którym mają laser light sheer bo tylko taki laser daje dobry efekt ( jest to prawdziwy laser a nie ipl czyli depilacja światłem)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: