Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

  • 2016-01-20, o 01:20
  • 97
  • 33 846
  • 71
  • 84

skoro i kobiety to robią dlaczego mężczyźni mieliby się w jakikolwiek sposób ograniczać

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

przeciw

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

Wydaje mi się, że jak facet ma bardzo gęste brwi to warto zeby je troche wyregulował.

mysle ze w Beuty&Bar zrobią to profesjonalnie. Sama tam uczęszczam i jestem zadowolona. Depilacja brwi mojego męża także przebiega bezproblemowo.

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

Za

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

jestem za ;) 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

byłaś w końcu w Beauty&Bar? Jak wrażenia? Dla mnie najlepsze miejsce w Warszawie

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

Nie jestem zwolenniczka stylizacji meskich brwi, azckolwiek w niektorych przypadkach wyrwanie kilku wloskow i doprowadzenie meskich brwi do porzadku jest wrecz wymagane zwlaszcza jesli nie widac miedzy nimi przerwy i powstaje tzw monobrew. Maj maz na poczatku nie chcial dac sobie wyskubac kilku wlosow miedzy oczodolami, a teraz robi to regularnie.

bridget

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

Trochę jak sobie podskubie to spoko, żeby nie mieć krzaków jak stary dziad :) Ale co za dużó to niezdrowo :) 

Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

Re: Depilacja brwi mężczyzn - jesteście za czy przeciw?

przeciw. nie lubie zbyt damskich facetów a depilacja brwi to jakas taka kobieca mi się wydaje

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: