Suche i zniszczone końcówki

  • 2013-02-05, o 21:59
  • 155
  • 78 882
  • 76
  • 117

Re: Suche i zniszczone końcówki

najlepiej podcinać i stosować olejki do włosów . Ostatnio kupiłam w rossmanie  issana , nawet jest dobry. Wcieram bardzo małą ilość w końcówki w mokre włosy zaraz po umyciu i po wysuszeniu. Włosy wyglądają na prawdę dobrze.

 

Re: Suche i zniszczone końcówki

Najlepiej to nie przesuszać i nie niszczyć. Kosmetyki działają powierzchownie i na krótko. Ja ostatnio uznałam, że lepiej zainwestować w porządny sprzęt niż olejować włosy przed każdym myciem i siedzieć pół godziny z maską po myciu, a potem i tak co chwilę musiałam podcinać końcówki. No i kupiłam prostownicę digital sensor babyliss, bada włosy nawet 300 razy na sekundę i sama dostosowuje temperaturę, żeby włosów nie zniszczyc.

Re: Suche i zniszczone końcówki

W moim przypadku fryzjerki z salonu In Harmony w Warszawie, ścięły zniszczone końcówki, zrobiły kolor 3D , bo miałam wypłowiały kolor a potem zrobiły zabieg sauna dla włosów. Efekt rewelacyjny, bardzo zmiękczyło i odzywiło mi to włosy. Teraz tylko stosuje olejek arganowy ;)

agagagnieszka

Re: Suche i zniszczone końcówki

Seria Elastabion Floslek jest fajna, kompleksowa obsługa włosa.

Re: Suche i zniszczone końcówki

Bardzo dobrze działa Seboradin z naftą kosmetyczna na suche włosy, nafta jest zbawienna  dla włosów, nawet moja babcia mi to mówiła, ona stosowała sama naftę jako odzywke - teraz mamy kosmetyki z nia na szczęscie wiec mniej meki ;) ale jest super i naprawdę świetnie działa ten Seboradin - cała serie kosmetyków z tą naftą mają

Re: Suche i zniszczone końcówki

hej, ja jak prostowałam włosy to miałam bardzo zniszczone, ale stosowałam specjalne odżywki do włosów, nakładałam maski na końcówki.

 

usunięto reklamę

Re: Suche i zniszczone końcówki

Ściąć 

Re: Suche i zniszczone końcówki

Tylko ścięcie zniszczonych końcówek pomoze

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Suche i zniszczone końcówki

Tylko sciecie, a później bogata pielęgnacja w emolienty :) oleje, maski, jakieś fajne serum do włosów
K.K.

Re: Suche i zniszczone końcówki

Na zniszczone końce świetnie sprawdza się olej np migdałowy
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: