Blizny - sposoby i kosmetyki

  • 2013-07-09, o 17:24
  • 100
  • 37 972
  • 57
  • 76

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Też tych plastrów używałam, blizny po laparoskopii mi się udało zmniejszyć i prawie ich nie widać, są jaśniejsze, dużo bardziej płaskie i malo widoczne. Opakowanie wystarcza na długo, tym bardziej, że tak jak pisał ktoś wyżej jednego plasterka używa się kilka dni.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

I można je też dociąć na wymiar. W moim przypadku jeden plaster dzieliłam na 4 części, każda część naklejałam przez 4-5 dni. To naprawdę ekonomiczne rozwiązanie.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Bardzo fajnie działa,White&Beauty Floslek.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Fajnie działa jeszcze żel ScarŻel pharmauceticals

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

I można je też dociąć na wymiar. W moim przypadku jeden plaster dzieliłam na 4 części, każda część naklejałam przez 4-5 dni. To naprawdę ekonomiczne rozwiązanie.

2018-01-22 23:26:09 autor hunny

tak, bardzo wydajne są te plastry, jedno opakowanie w zalezności od blizny może wystarczyc na kilka miesięcy nawet

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

U mnie podziałał White&Beauty Floslek, a blizna była mega widoczna bo na szyi. Teraz jak nawet widać, to już trzeba specjalnie popatrzeć.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

jeśli wybierać produkt na blizny to najlepiej ten bardziej znany, sutricon to już trochę jest na rynku i można w necie bez problemu znaleźć zdjęcia czy filmiki z efektami przed i po, nie warto patrzeć tylko na cenę.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

olej z dzikiej róży

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

U mnie podziałała seria White&Beauty Floslek. Blizny pięknie wyblakły i są prawie niewidoczne.

Re: Blizny - sposoby i kosmetyki

Na blizny też jest dobry olejek bio oil, bo blizny się rozjaśniają i nie są aż tak widoczne na skórze, a dodatkowo cera się nawilża. Trzeba być regularnym, stosować go po 2-3 razy dziennie i myślę,że bez problemu będzie widać rezultaty

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: