Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

  • 2016-01-23, o 16:41
  • 52
  • 12 252
  • 44
  • 30

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

ja z mama ide do fiuu fiuu day spa i wybierze sobie to, co bedzie chcoiala. jest tam szerofa oferta zabiegów, także na pewno bedzie zadowolona, bo ja po wizycie u nich jestem i to bardzo

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Może jakas ksiązka? :)

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Hm, zależy co lubi i jaki ma styl, ale może biżuteria? Manustico ma m.in. bardzo ładne bransoletki z naturalnych kamieni i to w dobrych cenach. Wybór jest spory, więc warto poprzeglądać :) Sama zamawiałam taką:

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

To zależy ile chcesz wydać ;) Biżuteria, nawet drobna, to zawsze dobry pomysł bo jest to prezent kobiecy i na lata /o ile nosi mama/. Może być też karnet do spa, albo kolacja na bogato we dwie w droższej restauracji. Portfel tez jest ok. Odradzam prezenty pt. skarpetki lub rękawiczki - to zbyt pospolite moim zdaniem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Zadaj sobie pytanie, z jakiego prezentu mama ucieszyłaby się najbardziej. Może ma jakieś hobby, może wspominała o tym, że musi sobie coś kupić. 

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Kosmetyki zawsze w cenie, ja kupiłam pięknie nawilżające masła Efektimy.

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Może jakaś biżuteria? W Yes jest teraz promocja - 25% na drugą sztukę i można kupić piękny zestaw np kolczyki i zawieszka za rozsądną cenę :)
K.K.

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Moim zdaniem perfumy są dobrą opcją na prezent, albo na przykład książka czy bilety do teatru, w zależności co mama lubi :)

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

Ja rok temu kupiłam mamie na urodziny voucher na sushi, ale niestety nie trafiłam w gusta mamy (jest starej daty ma 63 lata :P). W tym roku planuje bardziej bezpieczny zakup i celuje w jakiś krem przeciwzmarszczkowy. Ponoć te nowe kremy z serii Biotanic Spa Rituals od Bielendy są bardzo dobre. Wiecie Coś o nich? Planowałam kupić krem i serum Kurkuma i Chia, myślę, że się ucieszy :)

Re: Co moge kupic na 40 urodziny mamy?

A może po prostu ładne kwiaty? 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: