Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

  • 2017-09-16, o 16:43
  • 16
  • 7 339
  • 13
  • 15

Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Kiedy trzeba zacząć używać makijażu, który zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry?

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Wg mnie to zależy już od nas. Jeśli czujemy i widzimy potrzebę, to powinnyśmy to zrobić.

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

raczej makijaz powoduje starzenie sie skory i najlepiej byloby go unikac

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

wszytsko zalezy chyba od kondycji skóry ;)

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Zalezy

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Cześć, makijażu czy kremów? Istnieje na rynku cała gama kremów 40+, 50+ i tak dalej. :) I myślę, że trzeba je stosować w określonych ramach wiekowych, co jest w sumie oczywiste. :)

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Moim zdaniem to każdego indywidualna sprawa. Zarówno w kwestii makijażu czy pielęgnacji skóry powinniśmy się sugerować swoją skóra, a nie innymi :)
K.K.

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

makijażu nie stosuje się po to ;p

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Ja używam kosmetyków, bo lubię, lepiej się czuję w makijażu, zaczynałam się malować w gimnazujm.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Ja też w gimnazjum zaczęłam trochę eksperymentować, chociaż jak sobie poptrze na zdjęcia, to muszą przyznać, że to były nieudane próby zrobienia makijażu haha, ale od czegoś tzreba zacząć. W sumie z czasem każda z nas chyba dochodzi do wprawy w wykonywaniu make upu ;) 

Re: Kiedy trzeba zacząć używać kosmetyków

Kwestia indywidualna. Znam osobę, która od zawsze stosuje krem nivea i na tym koniec. Jest blisko czterdziestki i ma piękną buźkę :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: