Powiększenie biustu

  • 2012-04-25, o 11:51
  • 269
  • 106 185
  • 107
  • 169

Re: Powiększenie biustu

Myślę, że nie ma się czego obawiać. Obecnie, operacyjne powiększenie biustu implantami silikonowymi to bardzo bezpieczna i sprawdzona metoda. Pół roku temu poddałam sie takiemu zabiegowi i nie żałuję ;) efekt jest świetny- w końcu mam pełne, piękne piersi :) taki rezultat w dużej mierze zawdzięczam wybranym przeze mnie implantom-Mentor. Bardzo znana marka, a  przede wszystkim bezpieczna, z dożywotnią gwarancją i z niewielkim odsetkiem powikłań.

Re: Powiększenie biustu

ja bym się bała, te wkładki potrafią się odkształcać, boleć, powodować DEPRESJĘ, a po iluś tam latach i tak je trzeba wyjąć

Re: Powiększenie biustu

ja wolę naturalne piękno :)

Re: Powiększenie biustu

gdybym miałą za dużo kasy to pewnie bym się zdecydowała

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Powiększenie biustu

Na razie nie mialabym odwagi...ale efekty widzę czasem b.ladne u innych.

Re: Powiększenie biustu

Nie zdecydowała bym się

Re: Powiększenie biustu

ja bym się bała, te wkładki potrafią się odkształcać, boleć, powodować DEPRESJĘ, a po iluś tam latach i tak je trzeba wyjąć

2018-03-09 10:26:50 autor klauia4

 

 

jakie wkładki? podczas operacji powiekszenia biustu masz wszczepiane implanty silikonowe (u mnie sa to implanty marki Mentor). nic sie nie odkształca, piersi wyglądają bardzo estetycznie, wieksze o dwa rozmiary, juz sie przyzwyczailam do nich, czasem zapominam, ze jestem po operacji, tak naturalnie sie z nimi czuje :) żadnego bólu nie odczuwam i pierwsze slysze, zeby implanty trzeba bylo po iluś latach wyjmowac? tak to jest jak w niektorych tematach wypowiadaja sie ludzie, ktorzy nie maja zielonego pojecia o danym zagadnieniu...

Re: Powiększenie biustu

Ja bym się nie zdecydowała, boję się powikłań, niestety z tym trzeba się liczyć.

Re: Powiększenie biust

Bardzo porządne zabiegi na piersi miałam przeprowadzane w gabinecie Dr Majewskiej w Lubaniu. Postanowiłam się poddać zabiegowi tego typu po ciąży. Zostały umodelowane, ujędrnione i podniesione. Prezentują się znowu, jakbym miała 20 lat! Zdecydowanie polecam zabieg tego typu każdej kobiecie.

Re: Powiększenie biustu

ja kiedyś chciałam ale mój ex mi zabronił. Jestem mu za to wdzięczna, bo teraz się cieszę, że tego nie zrobiłam... ja ujędrniam piersi po swojemu, naturalnie :) czytałam fajny artykuł o tym https://frashe.pl/naturalne-metody-powiekszania-biustu/

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: