Jak zakryć zmarszczki ?

  • 2015-11-21, o 15:59
  • 51
  • 18 821
  • 39
  • 44

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Ingird ma baze wypełniającą pierwsze zmarszczki mimicznne, fajnie wyrównuje

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Moja mama używa rozświetlacza Kyoto z Bikora, który tak odbija światło, że zmarszczek nie widać ;) Bardzo sobie chwali :) 

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Myślę, że przede wszystkim nawilżanie i/lub natłuszczanie. Na suchej skórze zmarszczki są zdecydowanie bardziej widoczne. Bazy pod makijaż z silikonem wygładzają. Są też pudry z opcją HD które dość dobrze wygładzają.

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Fotoshop to wszystko może ;/

Ja zbieram na laser.

A teraz po przetestowaniu już prawie wszystkiego co jest dostepne na rynku używam od 3 miesięcy richevon - to jest serum albo krem, nawet nie wiem jak to okreslic. Fajnie "wygładza" skórę i te drobne zmarchy spłyca. Na te głębsze to tylko zabieg pomoze :) Fajny jest tez bioliq ale mnie akurat uczula, bo mam wrazliwa skore.

Życie jest pełne niespodzianek...<3

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

po co zakrywać kosmetykami niedoskonałości jesli możan je zniwelowac zabiegami kosmetycznymi? Dziewczyny lepiej zainwestowac w naturalne piekno i zadbać o siebie niż stosowac kamuflarz. Mam rację?

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Warto stosować różnego rodzaju maseczki, dobre są te w tkaninie z evelinie Q10 Ampułka Młodości. Ja lubię takie maseczki, bo dają szybkie efekty i są wygodne w użyciu, dla zapracowanych osób w sam raz.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Też stosuje maseczki do twarzy z bielendy, a czasem z perfecrty. Dodatkowo wspomagam się Richevonem, bo jest naturalny, a ja właśnie lubie takie produkty. Fajny jest i skuteczny :D 

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Moim zdaniem warto po prostu dbać o skórę twarzy, nawilżanie, złuszczanie naskórka, zabiegi pielęgnacyjne, to wszystko wpływa na kondycję cery i pojawianie się zmarszczek. Apropos kremów przetestujcie sobie taki ze śluzem ślimaka Royal Snail eveline, nie jest drogi, a daje dobre efekty, wygładza skórę, są różne wersje tego kremu, także można go dobrać do wieku.

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

A nie lepiej spróbować zabiegów z kwasem hialuronowym wypełniających zmarszczki ? Ja miałam zmarszczki mimiczne na czole i wypełaniono mi je kwasem Restylane. Szukacje dobrych gabinetów medycyny estteycznej i co ważne. dobrych lekarzy.

Re: Jak zakryć zmarszczki ?

Jakiś krem z kwasem hialuronowym plus rozświetlacz albo wypełnienie w gabinecie kosmetycznym. Wtedy problem zlikwidowany conajmniej na pół roku

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: