Podobny kolor podkładu.

  • 2018-03-19, o 20:50
  • 11
  • 4 426
  • 6
  • 6

Podobny kolor podkładu.

 Witam, aktualnie mam podkład revlon 150 buff. Chciałabym kupić jakiś inny podkład, w takim samym odcieniu, lecz nie wiem jaki jest dobry. Może ktoś coś polecić ? Z góry dziekuje za odpowiedzi! ;-)

Re: Podobny kolor podkładu.

Musisz podać więcej informacji: jaki masz rodzaj cery, jaki efekt chcesz uzyskać (mat, rozświetlenie, nawilżenie). Tak to ciężko coś polecić w ciemno :P

Re: Podobny kolor podkładu.

Nie wiem jaki mam rodzaj cery. Ale nie podoba mi się ten revlon na mojej skórze bo uwydatnia mi suche skórki, waży się na twarzy i uwidacznia pory. I poprostu zależy mi żeby następny podkład tak nie robił :-)

Re: Podobny kolor podkładu.

zależy czy masz revlon do cery suchej czy mieszanej :)

Re: Podobny kolor podkładu.

o! też bym chciała się dowiedzieć czy są jakieś inne podkłady w tym kolorze (150 do tłustej i mieszanej), bo jak na razie to jest jedyny jaki znalazłam, żeby mi pasował...

Re: Podobny kolor podkładu.

Też mam do cery tłustej i mieszanej kupiony. I szukam właśnie innego zamiennika w takim odcieniu. Bo jest fajny dla mnie jedynie jeśli chodzi o kolor ani za różowy ani za żółty.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podobny kolor podkładu.

Możecie spróbować Catrice 010 , sama go używam i jest super , odcien idealny dla mnie ani za dużo różowego ani żółtego , polecam serdecznie :) 

Karolcia

Re: Podobny kolor podkładu.

Mysle, że najlepiej napisać do obslugi sklepu i może oni coś dobiorą w podobnej tonacji. Ale myślę, że bez wskazówek odnośnie wykończenia, czy efektu jaki chcecie uzyskać ciężko będzie dobrze coś doradzić, bo za dużo tu niewiadomych. 

Re: Podobny kolor podkładu.

Obojętnie jakie wykończenie. Jak pisałam zależy mi tylko żeby nie nie ważył nie wchodził pory i nie było suchych skórek. A reszta czy będzie matowy czy rozświetlający to już nie ważne.

Re: Podobny kolor podkładu.

Chyba się zastanowię nad Bourjois healthy mix 51 lub loreal true match n1.

Re: Podobny kolor podkładu.

Chyba się zastanowię nad Bourjois healthy mix 51 lub loreal true match n1.
2018-03-27 09:55:31 autor sunia93

true match N1 sprawdzałam, jest zbyt żółty z tego co pamiętam :P (jak wszystkie inne poza revlonem, które sprawdzałam... albo bardzo żółte, albo bardzo pomarańczowe... tylko revlon jest taki.. hm... beżowy? :P)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: