Jakiego aktualnie podkładu używasz?

  • 2017-01-29, o 19:09
  • 103
  • 27 035
  • 85
  • 80

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Myślę o podkładach mineralnych. Na razie spóbowałam Annabelle Minerals i mi sę nie sprawdziło. Polecicie inne marki? Mam cerę mieszaną, wrażiwą, z wypryskami. do tej pory używałam La Roche Posay i sprawdza się bardzo dobrze, ale mam ochotę na mineralny,

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Byłam poza domem kilka dni i zapominiałam podkładu, także kupiłam art. Scenic z eveline, nie spodizewałam się po nim dużo, ale używam go teraz codziennie, jest bardzo tani I dobry. To 3w1 baza korektor i fluid, ale ku mojemu zaskoczeniu nie zapycha porów.

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Ja używam podkładu z ud naked skin i mieszam go z białym podkładem z illamasqa. Ogólnie spoko połączenie bo nie jest ta mieszanka ciężka, a ma spoko krycie i jest jaśniutka

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Mój ulubiony podkład ostatnio to liquid control, używam go do ponad pół roku, jest najlepszy. Nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, nawilża skórę, wydaje mi się, że twarz po jego nałożeniu wygląda na wypoczętą, taką świeżą.

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Teraz L'Oreal True Match :-) Długo się przed nim broniłam, ale jak już spróbowałam to jestem zachwycona. 

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Liquid control jest świetny, ma lekką konsystencję, ładnie stapia się ze skórą, ja go bardzo lubię, kupiłam nawet jedną butelkę na zapas.

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Este lauder double wear, kolor 1w2 mieszany z mixerem z Nyx w odcieniu olive :)
K.K.

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Este lauder double wear, kolor 1w2 mieszany z mixerem z Nyx w odcieniu olive :)
K.K.

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Hean mineralny

Re: Jakiego aktualnie podkładu używasz?

Revlonu do skóry mieszanej kolor 180....cudowny dla mnie nie świece się po nim i ma super krycie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: