Makijaż na blizny potradzikowe.

  • 2018-02-03, o 17:11
  • 7
  • 4 668
  • 6
  • 8

Makijaż na blizny potradzikowe.

Witam. Zmagam się z bliznami potrądzikowymi. Używam normalnych podkładów (przykładowo iwostin), ale ani trochę ich nie przykrywaja. Polecacie coś, żeby je zakryć porządnie? Laserowy zabieg nie wchodzi w grę niestety.

Re: Makijaż na blizny potradzikowe.

A może spróbuj dermacol ? To mocno kryjący podkład

Re: Makijaż na blizny potradzikowe.

Makijaż jest dobry ale tylko na chwile długo walczyłam i nic wkoncu natrafiłam na usunięto reklamę z początku byłam sceptycznie nastawiona do zabiegu ale stały kontakt z ludzmi ktorzy tam pracują przekonał mnie do zabiegu pełen profesjonalizm i zaanagozowanie i co najwazniejsze blizny zniknęły i nie musze już tracic czasu na makijaz

Re: Makijaż na blizny potradzikowe.

Kamuflaże punktowo/częściowo, Revlon Colorstay też potrafi być mocny

Re: Makijaż na blizny potradzikowe.

Spróbuj może podkład Dermacol, ale wymieszaj go z innym lżejszym albo jakimś kremem, żeby nie zrobić sobie maski lub stosuj jako korektor

:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaż na blizny potradzikowe.

Myślę, że w takim przypadku, to najlepiej najlpier poradzić sobie z niedoskonałościami i wybrać się do gabinetu medycyny estetycznej. Ja też miałam ogromne problemy z trądzikiem i pomogły mi zabiegi kwasami. Jestem z Gliwic i tam właśie jest świetne miejsce - Tutti Beauty. Warto!

Re: Makijaż na blizny potradzikowe.

mineralne, bo można stopniować krycie. Fajnie jest je nakładać na mokro

Re: Makijaż na blizny potradzikowe.

Podkład dermacol ma bardzo mocne krycie ale lepiej wymieszać go z innym podkładem albo stosować jako korektor, sam w sobie jest za ciężki. Korektory z catrice też polecam, te w słoiczku mają mocniejsze krycie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: