najlepsze sposoby na wybielenie zebow

  • 2018-03-07, o 11:35
  • 30
  • 10 896
  • 25
  • 25

najlepsze sposoby na wybielenie zebow

najlepiej domowe

 

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

Niektórym pomaga olej kokosowy, musisz poczytać :)

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

Mamy teraz wiele past wybielających, które są naprawde świetne , ja osobiście używam BLEND-A-MED 3D White Luxe Whitening Accelerator i mega jestem zadowolona z efktów jednak przy niej trzeba stosować pastę z fluorem (czyli taką standardową) , rownież polecam szczoteczkę elektryczną, która bardzo dobrze domyje nam nasze ząbki :) No i radzę uważać na wszelkie napoje barwiące, ponieważ to też ma duży wpływ :)

Karolcia

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

Niestety domowe sposoby i ogólnodostępne do wybielenia zębów nigdy nie dadzą takiego efektu jak w gabinecie. Osobiście polecam metodę nakładkową, po pół roku mozna sobie odświeżyć uśmiech. Nie polecam wybielania lampowego- laserowego jak go niektórzy nazywają.A dlaczego napiszę dalej jakby kogoś to interesowało ;)

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

ja słyszałam o skórce od banana i węglu (kapsułkach), ale nie próbowałam, musiałabyś poczytać czy i jak działa

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

Niestety domowe sposoby i ogólnodostępne do wybielenia zębów nigdy nie dadzą takiego efektu jak w gabinecie. Osobiście polecam metodę nakładkową, po pół roku mozna sobie odświeżyć uśmiech. Nie polecam wybielania lampowego- laserowego jak go niektórzy nazywają.A dlaczego napiszę dalej jakby kogoś to interesowało ;)

2018-03-24 09:26:24 autor mtigra

To ja poproszę, żebyś napisała coś więcej na ten temat :)

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

Na pewno nie paski wybielajace - koelżanka tak sobie odsłoniła szyjki, że ma teraz problemy. Zalezy tez, czy są zżółknięte przez kawę, papierosy itd. czy masz taką kość. 

Alicja :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

codzienne mycie i odkamienianie czasem

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

Najlepiej jest wybielic zeby w gabinecie dentystycznyn

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

próbowałam różnych sposobów ale nic nie daje efektu

Re: najlepsze sposoby na wybielenie zebow

Soda z pasta do zębów i węgiel aktywny z pasta do zębów :))
K.K.
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: