Laserowa korekta wzroku

  • 2013-03-07, o 19:50
  • 125
  • 48 104
  • 48
  • 87

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja mam wadę wzroku prawie -5 na jednym i drugim oku, także jak ściągnę soczewki, to ledwo co widzę, jak za mgłą i to taką gęstą. Przyzwyczaiłam się, noszę soczewki zamiennie z okolarami. Zastanawiam się nad laserową korekcją wzroku na pewno kiedyś się zdecyduje, chociaż mam obawy, jest strach.

Re: Laserowa korekta wzroku

ja korekcję robiłam w Opterze i to było najlepsze rozwiązanie moim zdaniem! bardzo dobrze mną się zaopiekowano, wszytko poszło sprawnie i pomyślnie!

Re: Laserowa korekta wzroku

Też miałam w Optegrze laserową korekcję wzorku, konkretnie w Rzeszowie. Miałam korekcję tą nowoczesną metodą lintivu, więc nawet mój astygmatyzm nie stanowił problemu ;)

Re: Laserowa korekta wzroku

Jaka jest aktualnie cena za zabiegi? To zależy od metody? 

Re: Laserowa korekta wzroku

Jaka jest aktualnie cena za zabiegi? To zależy od metody? 

2018-05-31 22:34:49 autor koniczyna684

 

Mój tata płacił za obydwoje oczu 10 tysięcy. Jest strasznie zadowolony :)
K.K.

Re: Laserowa korekta wzroku

Jaka jest aktualnie cena za zabiegi? To zależy od metody? 

2018-05-31 22:34:49 autor koniczyna684

 

Mój tata płacił za obydwoje oczu 10 tysięcy. Jest strasznie zadowolony :)
2018-06-03 11:57:48 autor Amante

10 tys. to dużo i mało, zależy jak na to patrzeć. Za to komfort na pewno ogromny :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja mieszkam w Lublinie, u mnie powstała Optegra, oni tam maja ta najnowoczesniejsza metode korekcji wzorku laserem, metode lentivu. Naprawde zywo sie zastanawiam nad zapisaniem. Ja mam lekki astygmatyzm, a z tego co mi tam pani mówiła przy tej metodzie nie jest on przeciwskazaniem.

Re: Laserowa korekta wzroku

Ja mieszkam w Lublinie, u mnie powstała Optegra, oni tam maja ta najnowoczesniejsza metode korekcji wzorku laserem, metode lentivu. Naprawde zywo sie zastanawiam nad zapisaniem. Ja mam lekki astygmatyzm, a z tego co mi tam pani mówiła przy tej metodzie nie jest on przeciwskazaniem.
2018-08-31 21:45:09 autor AndzelikaGol

To niedaleko mam do Lublina, poszukam info.

Re: Laserowa korekta wzroku

Mam akurat mała wadę i raczej nie myślę o takim zabiegu

Re: Laserowa korekta wzroku

ja bym chętnie wysłała mamę na taki zabieg. Ale ona nie chce..

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: