Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

  • 2017-05-11, o 18:07
  • 63
  • 22 994
  • 42
  • 44

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Kilka firm już miałam okazje przetestować :) Panokcie robie sobie sama. Poczatki bywaja trudne, jednak wszystko zalezy od stażu. Z czasem wychodziły mi coraz lepiej i teraz jestem z nich już całkiem zadowolona.

 

Mogę Wam polecić firmę Kinetics. Napigmentowanie kolorów naprawde dobre. W przypadku większości wystarczy jedynie jedna warstwa ( druga warstwa to jedynie formalność tak aby wydobyć głębie koloru). Top to mistrzostwo świata. Nadaje świetny połysk i jest mocny. NIe rysuje się. Niedawno ich stoiska pojawiły się w rossmanach. 

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

neonail

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

U mnie zdecydowanie wygrywa Makear! Lakiery mają świetną jakość, trwałość do 6 tygodni, bardzo dobre krycie, a aplikacja jest naprawdę prosta  i przyjemna:)

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Ja lubię lakiery od eveline , nie są drogie, a bardzo dobre jakościowo, także polecam wypróbować.

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Właśnie kupiłam lakier Hi hybrid i super się sprawdza. Mają bardzo ładne kolory.

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Polecam lakiery z serii mylaq. Super cena i jakość:) kryją dobrze i dobrze się z nimi współpracuje

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Neonail, Kinetcis, Semilac. To są marki, których używam najczęściej. Bazę mam zawsze z Indigo proteinową, nie trafiłam jeszcze na lepszą :-) 

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Właśnie miałam w planach kupić i przetestować tę bazę, może w takim razie się skuszę. Jeżeli chodzi o lakiery to eveline kupuję dość często, po prostu są niedrogie i wszędzie można je dostać. Trwałość dobra, kolory nasycone.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Mi podchodzą hybrydy semilaca, używam do jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Mają ładne odcienie i nie uczulają, ale trzeba pamiętać że muszą być nałożone poprawnie, i dobrze utwardzone.

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

jak dla mnie, neonail, semilac, Victoria Vynn i w sumie taka nowsza marka do kupienia w drogeriach natura Hi

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: