Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

  • 2012-07-13, o 13:43
  • 100
  • 59 255
  • 40
  • 59

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Nafta plus żółtko to rewelacja, świetnie działa na suche włosy, przynajmniej moje , tylko zmyć troszkę trudno.

Jak nie mam czasu stosuje kosmetyki z naftą z serii Seboradin też dobre

do tego co jakiś czas olej kokosowy

i włoski błyszczące i miekkie

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

nie używałam tego jeszcze

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Stosowałam taką maskę i muszę przyznać, że efekty były, włosy wydawały się zdrowsze i mniej wypadały. Jednak zmywanie tej maski jest baaaardzo uciążliwe, czasami musiałam myć włosy 4-5 razy żeby pozbyć się tłustej warstwy

nigdy o tym nie słyszałam

nigdy o tym nie słyszałam

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Kiedyś używałam tej maseczki często, ale też niestety nieumyślnie i zamiast pomoc to sobie nią tylko zaszkodziłam :( zbyt często ja stosowałam, a moje włosy były zniszczone i suche
K.K.

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Nie używałam. Żółto to chyba proteiny a moje włosy nie lubią i wyglądają po tym źle

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Nie używałam. Żółto to chyba proteiny a moje włosy nie lubią i wyglądają po tym źle

2018-02-04 16:14:02 autor katherina13s

 

Tak, żółtko to proteiny :) dokładnie proteiny wielkczasteczkowe, a nie każdy włos takie lubi
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

ja stosuję samą naftę kosmetyczną. Wieczorem wcieram w skórę głowy i w końcówki włosów. 

Re: Nafta kosmetyczna + zółtko jajka

Dawno temu użyłam takiej maski ze dwa razy. Ma dość nieprzyjemny zapach, nie zauważyłam jakichś super efektów, ale włosy wydawały się nieco bardziej miękkie.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: