Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

  • 2013-01-28, o 19:57
  • 80
  • 30 261
  • 54
  • 69

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Dbać o siebie, i używać kosmetyki odpowiednie do swojego wieku

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Dobrze dobrana fryzura, odpowiednie do wieku i sylwetki ubrania, w miarę możliwości zadbana skóra :)

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Czuć się dobrze we własnej skórze, akceptować się mimo upływu lat. Starzec się zklasą to duża sztuka. Nawet patrzę na siebie, chociaż jeszcze jestem młoda. Ciężko mi przyzwyczaić się do myśli, że pewnych rzeczy już nie mogę założyć i sporo muszę zmienić w swposobie pielęgnacji i we własnych wyglądzie. Jednak jest łatwiej jak jesteśmy akcpetowani.

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

pmiętać o odpowiedniej dla naszej skóry pielęgnacji no i sport

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Zdrowy tryb życia, dużo wody, dużo warzyw i owoców, aktywności fizycznej. Poza tym ważna jest odpowiednia pielęgnacja, trzeba oczyszczać skórę, złuszczać ją i nawilżać. Ja stosuję teraz serum na zmarszczki wokół oczu, bo to mój wielki kompleks, pomaga. Mam kosmetyk drogeryjny z serii gold revita, ale jak się okazuje skuteczny.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

a co myślicie o zabiegach na twarzy w gabinecie medycynie estetycznej? jakie macie doświadczenia?

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

Dieta i odpowiednia pielęgnacja dają naprawdę dużo

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

a co myślicie o zabiegach na twarzy w gabinecie medycynie estetycznej? jakie macie doświadczenia?

2018-08-29 20:53:59 autor zuz

ja póki co staram się nawilżać bardzo, nie tylko krem, ale i woda termalna, akurat termissa z hebe niedroga jest, dużo tez czystej wody piję, co do medycyny estetycznej to w przyszłości nie wykluczam, wszystko jest dla ludzi

używać kosmetyki odpowiednie do swojego wieku

Re: Sposob ,zeby w kazdym wieku wygladac ladnie

odpowiednio dbać o skore 

 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: