Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

  • 2011-09-29, o 19:33
  • 89
  • 45 480
  • 63
  • 67

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

To co mogę na pewno polecić to krem pod oczy Hildegard Braukmann. Oczywiscie naturalny. Cudów nie można się spodziewać, ale stopniowo na pewno uda się wam ogólnie sytuację poprawić. Niewielkie zmarszczki są na spokojnie do wygładzenia, powinno się wam wyeliminować po nich wszystkie ślady, cera będzie wyglądała lepiej, a przecież utrzymanie jej w dobrym stanie w tych okolicach, do prostych nie należy.

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

jeśli mogę coś odradzić...!?! to następująco:

1. Ziaja krem oliwkowy przeciw zmarszczkom 30+ - dosłownie nic nie robi na twarzy, nie kupię go drugi raz

2. Tołpa krem przeciwzmarszkowy 30 + - jest wyczuwalny ale roluje się także już go nie kupię 

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Krem powinien zawierać przedew szystkim w swoim skałdzie naturlany kolagen, który posaida właściwosci nawilżające dla naszej skóry oraz redukuje zmarszczki, w tym także cienie pod oczami. Kosmetyki Colway zawierają kolagen.

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Krem pod oczy z Resibo. Mają świetną linię kosmetyków dbających o cerę z natualnych surowców. Krem pomaga zniwelować cienie pod oczami i nawilża skórę. Wypycha zmarszczki i rozświetla spojrzenie. Bardzo wydajny jak każdy kosmetyk z tej firmy, w ładnym i ekologicznym opakowniu.

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Krem do skóry wokół oczu z elastyną L ' Oreal Paris Revitalift

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Serio wierzycie, że te kremy coś pomogą? wg mnie mogą delikatnie opóźnić pojawienie się zmarszczek,ale raczej nie cofną tych, które już się pojawiły. Przy istniejących zmarszczkach to tylko działanie od środka, np takimi wypełniaczami: usunięto reklamę

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Możliwości jest tak dużo, że naprawdę trudno jest znaleźć dobry kosmetyk, szczególnie jak ma się ograniczony budżet. Ja zdecydowałam się przetestować różany krem pod oczy z eveline, to nowa linia kosmetyków. On nie tylko nawilża, ale też rozświetla, w moim przypadku sprawdza się bardzo dobrze. Nie mam jeszcze aż tak bardzo wymagającej skóry wokół oczu, ale lubi się przesuszać.

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Znam go i też stosowałam ale chyhba jednak wolę lift bielendy, stosuję najczęściej ten korektor espresowy który w ciągu 10 sekund silnie liftinguje i napina skórę  i daje efekty porównywalne z zabiegami liftingującymi medycyny estetycznej. Nawet po  1 aplikacji wygładza i wypełnia zmarszczki pod oczami , na czole i wokół ust.

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

Z nawilżających to happy per aqua Floslek, potem długo, długo nic.

Re: Kremy pod oczy: nawilżające i na pierwsze zmarszczki ;)

U mnie na szczycie happy per aqua Floslek.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: