Cienkie i mocno wypadające włosy

  • 2016-12-14, o 21:47
  • 79
  • 30 560
  • 59
  • 59

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Wcierka jantar, tabletki z biotyną i skrzypem, picie pokrzywy i sienia lnianego 

http://jeilliebean.pl/jak-przyspieszyc-porost-wlosow/ tak jak tutaj, polecam drożdże, herbatki ze skrzypu i pokrzywy, bardzo pomogły na porost włosów :)

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Kapsułki z olejem z wiesiołka Gal oraz picie herbaty z pokrzywy i skrzypu polnego. Efekty widoczne już po miesiącu regularnego stosowania. 

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

mam dokładnie taki problem, staram się nie obciążać włosów za bardzo, może się to wydawać nie w temacie ale odkąd jem pyłek pszczeli kondycja włosów i paznokci mi się poprawiła.

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Olej z wiesiołka w kapsułkach Gal - moim zdaniem najlepsza i w dodatku naturalna metoda na wzmocnienie włosów. 

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Weź biotebal albo spiruline 

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Weź biotebal albo spiruline 

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

U mnie fajnie podziałał Elastabion Floslek.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Ja bardzo lubię kuracje łączona, która składa się z szamponu odżywki i lotion u z Seboradin, a do tego tabletki biotebal :)
K.K.

Re: Cienkie i mocno wypadające włosy

Radzę pójść do lekarza, miałam ten sam problem, lekarz zlecił mi badanie poziomu witaminy D i okazało się, że jest tragicznie niski. Od tego czasu suplementuję ją i kilka innych witamin i włosy mi bardzo zgęstniały, zrobiły się mocniejsze i błyszczące.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: