tabletki odchudzające

  • 2017-02-22, o 13:19
  • 72
  • 18 593
  • 47
  • 50

Re: tabletki odchudzające

te wszystkie psełdo  tabletki  na odchudzanie nic nie pomagaja jestem tego  zdania ze jak  sie nie bedzie cwiczyło  to  tabletki  nic nie pomoga. sama sie przekonałam na własnej  skórze przez nie całe dwa miesiące cwicząć na bierzni  schudłam 11 kg

sigmasig

Re: tabletki odchudzające

nie polecam tabletek, lepsze ziólka i nie jeść kolacji. Efekt gwarantowany

2017-05-14 10:57:20 autor mtigra

Właśnie robisz duży błąd bo powinno się jeść 5 zdrowych posiłków, omijanie posików czy głodzenie się prowadzi tylko do efektu jojo a ziół nie lubię i nie widzę powodu żeby się zmuszać do ich picia skoro są inne rozwiazania

Re: tabletki odchudzające

te wszystkie psełdo  tabletki  na odchudzanie nic nie pomagaja jestem tego  zdania ze jak  sie nie bedzie cwiczyło  to  tabletki  nic nie pomoga. sama sie przekonałam na własnej  skórze przez nie całe dwa miesiące cwicząć na bierzni  schudłam 11 kg

2017-05-15 09:22:50 autor sigmasig

Pewnie, żadna tabletka nie zadziała jak będziesz się objadać fast foodami i leżeć na kanapie, tabletki mogą jedynie wspomagać Twoje wysiłki w odchudzaniu, przyspieszać metabolizm i spalanie tłuszczu

Re: tabletki odchudzające

Jesli ktoś utrzymuje, że dzięki jakimś tabelkom uda mu się schudnąć to jest rzeczywiście w błędzie :D a faszerowanie się sztucznściami nic pozytywnego nie przyniesie :P Ja stale powtarzam błonnik! MOże być naturalnby, może być suplement jak colon slim, ale błonnik, błonnik, błonnik! Plus rzeczywiście przemyślane posiłki i ruch! Od siedzenia na kanapie kologramów nie ubuwa drogie panie :D

Re: tabletki odchudzające

Ja kiedyś przed chwilę stosowałam takie specyfiki, tylko w postaci rozpuszczalnej - saszetkę dosypywałam do 1,5 l wody i miałam to wypić przez dzień - nie zauważyłam kompletnie nic. Najlepsza jest dieta i ćwiczenia.

Re: tabletki odchudzające

świetny

Re: tabletki odchudzające

nie polecam

Re: tabletki odchudzające

Ja kiedyś przed chwilę stosowałam takie specyfiki, tylko w postaci rozpuszczalnej - saszetkę dosypywałam do 1,5 l wody i miałam to wypić przez dzień - nie zauważyłam kompletnie nic. Najlepsza jest dieta i ćwiczenia.

2018-02-18 15:07:10 autor ogk

 

Oj Moja droga, bo tu potrzeba systematyczności :) Ćwiczenia i dieta to oczywista oczywistość :) A jaka ta dieta jest? Bo pojęcie "dieta" jest bardzo szerokie. A błonnik jest dobrym dodtatkiem do diety. Mi colon pomógł zerwać z nagłogiem podjadania. Błonnik daje Ci szybciej uczucie sytości, dobrze wpływa na metabolizm - są same plusy. Ale potrzeba systematyczności w stosowaniu.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: tabletki odchudzające

ja bym się na tabletki nie zdecydowała, najlepszym sposobem na schudnięcie jest nie jeść kolacji. Ostatni posiłek o16 i koniec. W ciągmu miesiąca można zrzucić koło 8 kg

Re: tabletki odchudzające

kobiety nie tabletki, a troszkę ruchu i zdrowa dieta!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: