Podkład i cera sucha??

  • 2018-01-18, o 16:20
  • 2
  • 1 652
  • 3
  • 3

Podkład i cera sucha??

Hej. Mam bardzo suchą cerę i jakieś dwa miesiące temu miałam niezbyt przyjemną przygodę z podkładem Bourjous Healthy Mix. Od tamtego czasu w okolicach nosa i na czole moja skóra jest okropna tzn: mam w tych miejscach taka jakby kaszkę pod skórą. Nie są to wypryski ani nic związane z trądzikiem. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane ale od czasu użycia tego podkładu nie umiem się tego pozbyć :( Aktualnie używam oliwkowego kremu Ziaja do cery suchej i normalnej pod podkład (zmieniłam na Rimmel Lasting Finish Breathable) i tylko właśnie w okolicy nosa i czoła moja skóra jest nadal sucha łuszczy się i wciąż jest tam powstała DWA miesiące temu pod skórna "kaszka". Czy ktoś wie co to może być i czy to wina podkładów??

Re: Podkład i cera sucha??

może to prosaki? radziłabym iść po prostu do kosmetyczki. jeśli to prosaki, to ponakłuwa i usunie, jeśli to co innego to też pewnie coś poradzi. wydaje mi się, że to może być wina podkładu, ale nie musi... dbać o higienę cery i obserwować czy po zmianie podkładu jest poprawa, czy szukać powodu gdzie indziej...

Re: Podkład i cera sucha??

Dokładnie tak jak wypowiedź wyżej
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: