Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

  • 2016-12-14, o 01:44
  • 41
  • 13 796
  • 33
  • 38

Jakoś nie jestem do tego przekonana

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

nie zrobiłabym sobie takiego makijażu

nie zdecydowalabym sie na makijaz permanentny

Czy ja wiem.. Widziałam dziewczyny które mają zrobioną tylko kreskę przez środek i jej koniec wystaje poza włoski - to wygląda komicznie; chyba że chcesz je delikatnie wypełnić na całej długości to ok

Dobry pomysł

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Ja robiłam ten makijaż w biotekpolska u mnie wyglada bardzo ładnie, mniej więcej co rok idę na poprawkę i prezentuje się naprawdę dobrze ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Dziewczyny makijaż permanentny to cudowna rzecz, która polecam jako właściciel firmy szkoleniowej makijażu permanentnego. Jest tylko jeden warunek musi być wykonany przez profesjonalistę a Pani Dominika z „Jest Pięknie” jest takim profesjonalistą, wiem bo szkoliła się u mnie w NEWLOOK's :) Jeżeli poszykujecie specjalistów z innych miast niż Warszawa to zapraszam do kontaktu, podam listę naszych absolwentów

Agnieszka Feiferwww.permanentny.com

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Świetnie

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

potwierdzam słowa Pani Agnieszki (talk). Dwa miesiące temu byłam na szkoleniu w NEWLOOKS. Szkolenie było oparte na konkretach, było bardzo treściwe. Szkolenie przygoyowało mnie do pracy. Wydałam troszkę więcej pieniędzy ale uważam, że szkolenie było warte swojej ceny. Czasem lepiej jest zapłacić więcej aniżeli skończyć jakieś tanie szkolenie po którym będzie się miało tylko "papierek", a umiejętności będzie dalej brak (blush)

Re: Makijaz permanentny warszawa 'jest pięknie'

Mega pomysł 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: