Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

  • 2016-01-05, o 01:08
  • 79
  • 26 168
  • 48
  • 58

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

peelingi

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

Mi bardzo pomógł krem Foot Care Floslek. Objawy poprawy widziałam już po 10 dniach używania.

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

Ziaja - kuracja ultranawilżająca mocznik 15% - bardzo fajny krem do stóp, trochę długo się wchłania ale chyba dlatego dobrze działa. JA jestem zadowolona 

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

może w końcu podziała na mnie coś z Waszych rad, bo dotąd nic nie skutkuje :(

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

Też mam z tym problem :(

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

Zobacz żel z aloesem od Floslek, mi bardzo pomógł.

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

Trzeba regularnie złuszczać martwy naskórek i odpowiednio nawilżać stopy, ja uzywam balsamu do ciała, nakładam grubą warstwę kremu i wkładam skarpetki, taki zabieg na noc jest świetny.

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

Doskonałe rzeczy ma Floslek, polecam!

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

No i oprócz takiej domowej pielęgnacji we własnym zakresie – no bo to podstawa i wiadomo, że należy o to dbać – to na pewno co jakiś czas wybrać się do podologa, wiecie, lekarza od stópek :P. Albo poczytać, co taki specjalista ma do powiedzenia. Na dobry początek polecam takie oto miejsce: usunięto reklamę Jest tam dość rozbudowane FAQ, jest blog, jest trochę filmików, wszystko zrobione przez ludzi znających się na rzeczy. To nie żadna Wikipedia, gdzie każdy może napisać dowolną bzdurę, która potem się rozchodzi jak jakaś legenda miejska. Więc jak szukacie jakichś informacji – nie tylko o zabiegach w gabinecie, ale właśnie tak ogólnie o codziennej pielęgnacji, przyczynach chorób albo innych nieprzyjemności na stópkach – to bym polecała czerpać właśnie z takiego rodzaju źródeł. Tak czy siak jednak raz na jakiś czas warto odłożyć domowe gadżety i pójść do specjalisty, bo jedna taka wizyta raz na jakiś czas jest często warta znacznie więcej, niż nasze skromne domowe starania ; ).

Re: Szorstkie i przesuszone pięty - co z tym zrobic ?

Kremy z wysokim stężeniem mocznika dają jako tako radę, ale jeśli je połączyć ze stosowaniem pomiędzy elektryczngego pilnika to bajka - wiem, bo od niedawna jestem takowego właścicielką i już rozumiem zachwyt nad taką formą dbania o stopy. polecam

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: