Warto zainwestować w primer pod hybryde?

  • 2017-02-01, o 17:55
  • 87
  • 28 696
  • 60
  • 65

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

ja zawsze używam primera i zawsze bezkwasowy, mój ulubiony to primer non-acid z Makear, zwiększa przyczepność lakierów i hybryda się po prostu lepiej trzyma ;)

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

ja tez uzywam lakierów makear i też primer nakladam, ale w zaleznosci od plytki, jak jest bardzo problematyczna do tego nierówna to wtedy kwasowy daję, pazurki trzymalyby sie i 4 tygodnie, ale odrost jest wtedy juz zbyt duzy

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

oczywiście, zwiększa przyczepność lakieru i przedłuża trwałość manicure :)

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

to nawet obowiązkowe

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

Zdecydowanie tak! Sama długo się nad tym zastanawiałam, ale bardzo się ciesze, że go mam!

Roks1

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Nie warto :p

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

Ja kiedyś miałam primer jak używałam semilaców. Ale od kiedy mam makear to nie używam primerów

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

jak najbardziej warto zaiwestować w dobry primer, gdyż przedłuża on trwałość hybrydy, ja akurat używam primera bezkwasowego z Makear i jestem bardzo zadowolona z tego produktu !

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

ja tak, jak mowilam, bez primera ani rusz, na prawdę pomocna sprawa, ten z makear, którego uzywam jak najbardziej godny polecenia:)

Re: Warto zainwestować w primer pod hybryde?

Ja nie używam primera, a hybrydy trzymają się bez problemu 3 tygodnie. Po tym czasie i tak je muszę ściągnąć, bo odrost jest duży, nie potrzbne mi nic, żeby jeszcze mocniej się trzymały.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: