Podkład do twarzy używam codziennie rano

  • 2017-09-23, o 16:18
  • 13
  • 5 499
  • 11
  • 13

Podkład do twarzy używam codziennie rano

Podkład do twarzy używam codziennie rano, ale zauważyłem ostatnio, że przez jakiś czas po nałożeniu kremu praktycznie nie ma od niego śladów, górną warstwę skóry jakby pochłania go. Powiedz mi, co trzeba zrobić?

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Może podkład gryzie się z kremem i dlatego? Spróbuj utrwalić pudrem transparentym.

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Może podkład gryzie się z kremem i dlatego? Spróbuj utrwalić pudrem transparentym.

2017-09-25 21:20:08 autor comfortinnending

zgadzam się

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Moze podklad jest mało trwały albo nakladasz go w bardzo niewielkich ilosciach? Tez tak kiedys mialam, ze chwila moment i na twarzy nie mialam prawie makijazu :/u mnie calkiem trwaly jest podklad z eveline- liquid control hd, on tez dosc dobrze kryje, wiec jak masz problemy z cerą to pewnie sie u ciebie sprawdzi ;)

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Może warto kupić jakąś dobrą bazę, warto spróbować też wymienić krem na inny, pewnie pomoże.

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

 

po nałożeniu kremu, warto odczekać trochę z nałożeniem podkładu, ja pod podkład annabelle, uzywam bazy pod makijaż, wszystko trzyma się cały dzień, polecam

 

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Ciekawym i niedrogim podkładem jest podkład Bielendy z serii make-up academie. Miałam kiedyś ten z oznaczeniem MATT, ale bardziej mi pasuje jednak COVER. Niemniej jednak oba są bardzo fajne :P

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

a bez kremu też się tak dzieje? krem pod podkład musi być bardzo lekki i się całkowicie wchłaniać może odczekaj dłużej po jego nałożeniu albo wymien na inny

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Odczekaj aż krem całkowicie się wchłonie. Jeśli to nic nie da, może po prostu ten krem nie współgra z Twoim podkładem.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Odczekaj aż krem całkowicie się wchłonie. Jeśli to nic nie da, może po prostu ten krem nie współgra z Twoim podkładem.

Re: Podkład do twarzy używam codziennie rano

Spróbuj też utrwalać podkład pudrem.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: