Aparat na zęby :)

  • 2017-01-16, o 23:10
  • 42
  • 16 317
  • 35
  • 39

Re: Aparat na zęby :)

Też kiedyś chciałam mieć ładny uśmiech, dlatego skorzystałam z usług kliniki usunięto reklamę, nosiłam go dwa lata. Teraz mogę się cieszyć równymi ząbkami.

Re: Aparat na zęby :)

Noszę aparat na zęby od roku i bardzo mi się pdooba, nie sądziłam, że noszenie drutów na zębach będzie tak przyjemne, aczko9lwiek wiadomo, że nie mogę doczekać się efektu końcowego :)

Re: Aparat na zęby :)

kurde strasznie chciałaybm w końcu założyć aparat

Re: Aparat na zęby :)

Ja bardzo się bałam założenia aparatu, bo byłam pewna, że to bardzo boli. Byłam u 3 ortodontów w Opolu i żaden mnie nie przekonał do siebie. Potem jeszcze znalazłam kilka poleceń do gabinetu usunięto reklamę i tam dopiero ortodonta uspokoił mnie, że to nie będzie aż tak bolało... a jeżeli ból będzie duży, to zawsze można coś zmienić. Generalnie jestem bardzo zadowolona z efektu ;)

Re: Aparat na zęby :)

przydałby się, ale mam obawy o higienę jamy ustnej w tym czasie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Aparat na zęby :)

przydałby się, ale mam obawy o higienę jamy ustnej w tym czasie

2018-02-08 10:54:19 autor Magdalenka17

Ja nosiłam aparat i nie było problemów z higiena jamy ustnej . 

1,5 roku się męczyłam, ale efekty końcowe są tego warte

Re: Aparat na zęby :)

Zęby mój największy kompleks - obecnie mam już wyprostowane, za tydzien ściągam aparat i muszę przyznać, że trochę przykro, przyzwyczaiłam się, chociaż jak go nie miałam myślałam, że będę się wstydzić go nosić. Piękne, proste i białe zęby to ważna kwestia, to nasza wizytówka. 

Re: Aparat na zęby :)

Ja miałam zakładany aparat we wrocławskim Orchidea Dent u Pani doktor Stępkowskiej. Co tu dużo mówić, tym sposobem zostało spełnione moje marzenie odnośnie posiadania ślicznych zębów. Ze względu na mój wiek (26 lat) musiałam założyć aparat stały, żałuje że wcześniej nie zdecydowałam się na zabieg tego typu to mogłabym nosić aparat ruchomy. W każdym razie proces okazał się w zupełności udany a ja ciesze się ze ślicznego uśmiechu!

Re: Aparat na zęby :)

Ja noszę aparat na zęby, trochę kasy trzeba wydać, ale już widzę efekty. Miałam bardzo duże kompleksy z powodu swoich zębów, w końcu będą proste :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: