Wrażliwa i sucha cera

  • 2017-11-09, o 08:30
  • 24
  • 9 897
  • 16
  • 20

Wrażliwa i sucha cera

hej dziewczyny. Mam problem z moją skóra twarzy. Problem polega na tym że nie ważne jaki krem nałoże i tak po chwili jest sucha. Znacie może jakiś dobry krem nawilżający ?

Re: Wrażliwa i sucha cera

Fajny jest żel z aloesem Floslek.

Re: Wrażliwa i sucha cera

Może spróbuj Hada Labo sprzedawanych w rossmannie? Jak dla mnie świetnie nawilżają.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Wrażliwa i sucha cera

Ja używam kremu z prahmaceris, kupić ich produkty w aptece, moze warto zainteresować się też jakims serum nawilżającym.

Re: Wrażliwa i sucha cera

Myślę że sam krem nie wystarczy, może jakaś maseczka? Próbowałaś może carbo detox bielendy tej oczyszczającej do cery suchej i wrażliwej?

Re: Wrażliwa i sucha cera

Ja smaruję teraz kremem z Rossmana dla dzieci :-) Ale zbyt krótko go używam więc póki co się nie wypowiadam, choć słyszałam że świetnie nawilża. Polecam też regularne maseczki, albo "kompresy" z kremów na noc (nawet z takiego zwykłego kremu Nivea). Metodą prób i błędów znajdziesz odpowiedni sposób :-) 

Re: Wrażliwa i sucha cera

Floslek, potem długo, długo nic. Zwłaszcza ale alergików!

Re: Wrażliwa i sucha cera

Na noc krem-maska rose revita (świetny produkt), na dzień sylveco lekki krem brzozowy. 

Re: Wrażliwa i sucha cera

Ja używam oleju kokosowego, to najlepszy sposób na przesuszoną skórę.

Re: Wrażliwa i sucha cera

Ja mam taki sposób. Chyba najbezpieczniejszy, najtańszy.

Spędzam dużo czasu w samochodzie, więc załatwiłam sobie taki nawilżacz powietrza  W aucie powietrze jest szczególnie suche, bo nawiew i włączone ogrzewanie wysusza wnętrze, że aż oczy szczypią :-) W domu warto wrzucić ręcznik na kaloryfer, zawsze wilgotność w pokoju będzie większa i skóra przestanie być sucha.

Nawilżam cerę i oczy przy pomocy nanum.pl

Re: Wrażliwa i sucha cera

Mibardzo odpowiada krem marki selfieproject

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: