Mycie twarzy szarym mydłem?

  • 2017-05-18, o 22:44
  • 29
  • 21 130
  • 25
  • 27

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

Ja szarego mydła używam tylko do mycia pędzli.

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

To chyba nie jest dobra metoda. Wysuszysz sobie cerę, nawet jeżeli jest ona tłusta. Można umyć buzię takim mydłem np. raz w tygodniu, aby ją dokładnie oczyścić, ale na pewno nie codziennie.

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

też tak mi się wydaje, że szare mydło mocno wysusza

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

ja mam AZS i żele absolutnie nie wchodzą w grę bo strasznie podrażniają mi buzię, dlatego pod prysznicem zawsze miałam szare mydło ale szczerze powiedziawszy trochę "opatrzył" mi się jego zapach i mama kupiła mi niedawno mydło z benton a z tego co czytałam na opakowaniu ma same naturalne składniki i do tej pory nie miałam z nim(a właściwie ze skórą;)) żadnych problemów

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

Ja kiedyś używałam szarego mydła do mycia twarzy i nie polecam. Zrobiłam sobie straszną krzywdę :(
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

Raczej zły pomysł 

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

mydło mocno wysusza, trzeba uważać, ale można stosować jednocześnie z olejkiem i nie ma tak strasznych efektów

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

Kiedys uzywalam tego mydla, ale na dluzsza mete wysuszalo mi skore i dalam sobie spokoj... mysle, ze lepiej kupic cos profesjonalnego w drogerii, co porzadnie oczysci twarz. Sprobuj sobie np. zel do twarzy z Eveline z aktywnym weglem- lubie go, bo nie jest drogi, a to juz taki typowy dermatologiczny kosmetyk. Zauwazylam, ze bardzo dokladnie myje twarz i poprawia jej kondycje- mam jasniejsza cere bez plamek i juz sie tak nie swiece na czole czy nosie ;)

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

Nigdy nie próbowalam, choć chciałam, ale obawiam się, że wysuszy mi całkiem skórę...

Re: Mycie twarzy szarym mydłem?

Słyszałam, że super sposób 

Roks1
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: