czym wybielać zęby?

  • 2017-05-05, o 15:06
  • 64
  • 22 578
  • 46
  • 50

Re: czym wybielać zęby?

a próbowałyście tej metody z węglem ? teraz wszędzie pokazują jak czyszczą zęby węglem aktywnym  :) ale nie wiem czy to jest dobre i zdrowe dla zębów :P

 

Re: czym wybielać zęby?

słyszałam i o węglu aktywnym, i o paskach, i o różnych domowych metodach ale nie wiem na ile działają... a też bym potrzebowała zęby wybielić... :(

Re: czym wybielać zęby?

polecam wybielanie nakładkowe w gabinetach stomatologicznych. Pacjent otrzymuje nakładki i żele do wybielania następnie sam wybiela w domu. Efekt super i bardzo długo się utrzymuje

Re: czym wybielać zęby?

Ja już też nie miałam pomysłów na wybielanie zębów. Kiedyś pomogła mi perła do wybielania zębów kupiona w drogerii.

 

Ostatnio koleżanka poleciła mi rosyjskie pasty do zębów- kupiłam.

 

Testowałam trzy różne i zdecydowanie polecam czarną pastę do zębów Ecodenta. Z węglem ,ale wybiela!

 

Można kupić ją tu i mieć ją już następnego dnia :)

 

usunięto reklamę

 

Tak czy inaczej trzeba próbować różnych sposobów, w końcu każdy może mieć inne ząbki!:)

Re: czym wybielać zęby?

teraz wszędzie pokazują jak czyszczą zęby węglem aktywnym

Re: czym wybielać zęby?

Węgiel jest ostatnio bardzo popularny, ale jeszcze nie testowałam.

Kiedyś znalazłam sposób, żeby wymieszać sodę oczyszczoną z sokiem z cytryny. Słyszałam sprzeczne opinie i do tej pory nie wiem, czy to jest dobre dla zębów, czy nie :) Jedno jest pewne - zęby po tym są zdecydowanie gładsze, a przy dłuższym stosowaniu (ale tak raz w tygodniu) jakby jaśniejsze.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: czym wybielać zęby?

chyba jednak zdecydowalabym sie na wybielanie u dentysty

Re: czym wybielać zęby?

W gabinecie u dentysty, a nie u jakichś szarlatanów. W domu możesz się od tych domowych sposobów nabawić tylko nadwrażliwości zębów.

Re: czym wybielać zęby?

Słyszałam, że pasty wybielające niszczą szkliwo, najlepiej z dentystą pogadać.

Re: czym wybielać zęby?

Piękny uśmiech i białe zęby można uzyskać tylko w dobrym gabinecie stomatologicznym. Ja swój zabieg wybielania zębów zrobiłam w klinice Aldent w Lublinie. Jestem bardzo zadowolona ze swojego lśniącego uśmiechu.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: