Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

  • 2017-01-07, o 13:26
  • 8
  • 4 849
  • 8
  • 8

Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

jak w pytaniu :)

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

Zmywam makijaż olejem kokosowym, potem przemywam twarz żelem później jak mam czas robię maseczkę najczęściej z tolpy/skin79 a na koniec używam kremu nawilżającego z la roche:)

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

makijaż zmywam płynem 2-fazowym, następnie spryskuje wodą różaną lub nakładam krem nawilżający

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

W zależności czy mam *mocny makijaż czy -codzienny:

* olej z pestek macadamia

- żel liście manuka z ziaji

- płyn micelarny z biedronki

- krem nawilżający lub odżywczy morskie algi z bielendy

 

  jak jest dzień maseczek, to:

- żel liście manuka z ziaji

- piling drobnoziarnisty/enzymatyczny

- maseczka oczyszczająca dziegciowa bania agaffi lub maseczka fitoaktywna bania agaffi lub obie po kolei

- ponownie żel liście manuka z ziaji

- krem nawilżający lub odżywczy morskie algi z bielendy

 

a rano:

- przemywam twarz czystą wodą chyba, że jest bardzo tłusta to jeszcze płynem micelarnym

- nakładam krem pod oczy z bania agafii na całą twarz

 

szaraem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

Na odżywianie twarzy tylko Lift&Correct Efektimy.

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

Do demakijazu olejek z vianka z pestek malin, co 3/4 dni z tej saemej serii peeling. Z maseczek siegam raczej po te ktore maja glinke w skladzie, i tu tak naprawde lubie sobie eksperymentowac i siegam po rzne roznosci. Natomiast na poranne i wieczorne mycie twarzy wybieram paste 3 w 1 z bielendy z serii carbo detox, bo nic nie dziala na moja cere tak dobrze jak produkty na bazie aktywnego wegla, rewelacyjne oczyszczenie, wygladzaenie oraz zmatowienie cery kazdego dnia. 

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

Codziennie:

Rano: pianka Ecolab, tonik, jak mam bardziej suchą skórę to też krem 

Wieczorem (jeśli mam makijaż): olejek do demakijażu Nacomi lub płyn micelarny, pianka Ecolab, tonik, krem (aktualnie nawilżający do skóry tłustej i mieszanej Fitomed), jeśli nie mam: pianka, tonik, krem

+przed snem zawsze gruba warstwa pomadki ochronnej na usta (obecnie Tisane)

 

 

2 x w tygodniu: peeling- wiśnia&imbir Organic Shop oraz nawilżający Dr Konopka's (używam ich na zmianę)

Maseczka: gdy widzę, że skóra potrzebuje (ok. 2 razy w tygodniu, czasem częściej): ostatnio na zmianę regenerująca Dr Konopka's i dahurska Bania Agafii. Przez to, że mają spore opakowania to wychodzą taniej i bardziej ekologicznie niż te w saszetkach :)

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

Oczyszczam skórę zawsze peelingami Efektima. Cudeńko!

Re: Opisz swoją pielęgnację i kosmetyki których używasz w tym celu

Ja neistety teraz musiałam trochę pielęgnację ze względu na niedoskonałości, używam produktów z serii moc siarkowa, żeby pozbyć się ich trochę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: