Miejscami sucha skóra

  • 2015-12-29, o 21:40
  • 48
  • 16 857
  • 31
  • 35

Re: Miejscami sucha skóra

Polecam olejek z avocado lub olejek ze słodkich migdałów. Kosz jednego ok. 10 zł. Warto przetestowac :)

Najlepiej posmarowac czymś tłustym

Re: Miejscami sucha skóra

Niekoniecznie. Smarowanie "czymś tłustym" nie pomoże,a jeżeli już to tylko chwilowo i miejscowo. Bardziej chodzi o to,aby nawilżyć skórę długofalowo od wewnątrz i tutaj znakomicie sprawdzą się kosmetyki naturalne oparte na kolagenie,polecam wypróbowac.

Re: Miejscami sucha skóra

Polecam żel z aloesem od Floslek, właszcza jak skóra jest trudna i alergiczna

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Miejscami sucha skóra

Krem z apteki Dermaveel i nic więcej!

Re: Miejscami sucha skóra

Ja z tami problemami poradziłam sobie stosując red out od repahage. Jest skuteczny bo stworzony między innymi dla osób, kóte mają atopowe zapalenie skóry. A cer takich osób wymaga stałego nawilania. Nie zawiera silnych substancji więc można stosować go bez strachy przed skutkami ubocznymi. Ja mam go w swojej kosmeycznej kolekcji prawie dwa miesiące i nie zamieniłabym go na zaden inny preparat.

sucha skóra

może to atopowe zapalenie skóry? studiuję kosmetologię usunięto reklamę zobacz czy to nie są objawy AZS :(

Re: Miejscami sucha skóra

Nawilzaj

Re: Miejscami sucha skóra

Na suchą skórę u mnie podziałał żel z aloesem Floslek. Jedyna rzecz, która mnie nie uczula.

Re: Miejscami sucha skóra

W miejsca bardziej wysuszone nakładam naprzemiennie nawilżający i tłusty krem, wcześniej wykonuję delikatny peelling aby pozbyć się suchych skórek. Polecam wizytę u dermatologa, dostałam fajny krem robiony w aptece typowy tłusty na zimę, pomaga.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: