peeling do wrażliwej skóry twarzy

  • 2015-10-25, o 13:53
  • 60
  • 20 999
  • 47
  • 53

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

dla cery wrazliwej powinien spodobac sie nowy peeling od bielendy magic peel, który zmienia kolor po poprawnym wykonanu peelingu, bardzo dobry produkt

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Super jest peeling DermoExpert Floslek, z czystym sumieniem polecam.

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

ja mam enzymatyczny peeling oczyszczajacy 3w1 z eveline- w takim rozowym opakowaniu. Polecam, bo mam bardzo delikatna skore, szybko mi sie przesusza czy jest podatna na zaczerwienienia... mocne peelingi odpadaly, a wiekszosc enzymatycznych tylko podrazniala... a ten sprawdza sie idealnie- czuje, ze usuwa martwy naskore, ale nie niszczy przy tym skory.

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

morelowy Organic Shop :)

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Z organic shop mają dobre peelingi także też mogę polecić, jak macie skórę wrażliwą.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

ja ostatnio używałąm peeling enzymatyczny z lirene - całkiem w porządku.

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Napewno nie polecam peelingu z sylveco-vianek peelingu z pestek malin. Raz ze smierdzi sfermentowanymi owocami, a dwa ze  po uzyciu myslalam, ze wypala mi twarz! Mam wrazliwa cere, ale nigdy nic az tak mnie nie podraznilo :/ Dobra jest pasta do mycia twarzy 3w1 z carbo detox bialy wegiel bielendy, peeling i pasta do mycia sprawdza sie super, jako maske jeszcze nie uzywalam. Peeling jest delikatny, ale skuteczny, bardzo szybko zluszcza naskorek i dodaje blasku cerze a takze dziala detoksykujaco. Z garniera taka pasta 3 w 1 tez jest dobra, ale troche smierdzi :P

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Doskonałe peelingi ma Efektima, polecam zwłaszcza mój ukochany kokosowy

Tez mam bardzo wrażliwą i jeszcze dodatkowo naczynkową skórę na twarzy. Z tego powodu stosuje tylko peelingi enzymatyczne lub maseczki które się zatwardzają i dadzą się ściągnąć. Od czasu do czasu również chodzę do kosmetyczki i przeprowadzam zabieg Hydrofacial który super oczyszcza skórę ze wszystkich zabrudzeń i bardzo łagodnie ściąga naskórek

Re: peeling do wrażliwej skóry twarzy

Ja robię raz w tygodniu peeling bielendy gruboziarnisty - w brew pozorom jest delikatny dla skory ale dobrze sciera, potem nakladam olejek wielofunkcyjny stay calm annabelle i taki zabieg bardzo słuzy momej cerze :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: