Co warto robić pielęgnując twarz

  • 2012-12-04, o 20:29
  • 171
  • 63 599
  • 94
  • 104

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Oczyszczać i nawilżać, oczyszczać i nawilżać i  tak w kółko :) A najlepiej zrezygnować też z ciężkich makijaży z dużą ilością podkładu. W moim przypadku pojawiły się tak koszmarnie zapchane pory, że porzuciłam szybko podklad przerzucając się na kremy CC lub BB - pomogło. Ja na ogół zmywam tusz i puder delikatnym płynem micelarnym - od lat sprawdza mi się tutaj Bielenda, bo nie szczypie w oczy - nie wiem, wszelkie inne polecane dla alergików i wrażliwców są dla mnie nie do użytku. Potem myję twarz żelem - tu ostatnio stosuję Neutrogenę grapefruitową usunięto reklamę - i na koniec opłukuję parę razy zimną wodą, wzroem Koreanem, które podobno mają najpiękniejszą skórę. No i na koniec serum do twarzy - też Bielendy i krem nawilżający. Większym problemów nie zauważyłam :)

2017-04-14 11:12:11 autor Brabella

a jakie masz serum z bielendy ? ja z tej maski do nawilzenia uzywam maseczek hydro booster raz w tygodniu ;)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

te zelowe maski sa fajne, ja dlugo nie moglam sie przekonac do takiej konsystencji ale faktycznie dzialanie fajne ;) Ja mam problem nie tylko z suchoscia cery ale tez z cienkim naskorkiem i slonnscia do przebarwien, wiec musze wybierac w czyms mocniejszym i tym sposobem zachwalam dzialanie d=bielendowskiej maski blue detox, ktora super oczyszcza, odswieza i poprawia koloryt skory poza bardzo dobrym nawilzeniem.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

U mnie genialnie sprawdził się peeling kawitacyjny Floslek. Super wnika w skórę.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja staram się regularnie odwiedzać kosmetyczkę i dbać o to żeby moja cera była zawsze zadbana. Chodzę zwykle do Beauty Tower oni maja fajne zabiegi na twarz, które przynosza efekt. Polecam ten salon.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

nawilżać, nawilżać i nawilżać. Zarówno suchą jak i tłustą cerę. Oprócz tego unikać opalania twarzy i ZAWSZE zmywać makijaż przed snem. To swięta zasada, której po prostu trzeba przestrzegać bez wyjątków! Jestem wizażystką i jak czasami piszą do mnie kobietki, że makijaż trzymał się pefrekcyjnie całą noc to jest mi bardzo miło, ale gdy dodają,że chodziły w nim cały kolejny dzień to nóż się w kieszeni otwiera. To zbrodnia przeciwko własnej cerze.! 

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Regularnie oczyszczać. Tutaj numerem 1 są dla mnie peelingi Efektima, zwłaszcza kokosowy.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Moim zdaniem bardzo ważną kwestią jest to, żeby stosować odpowiednią pielęgnację na noc. Obecnie nakładam na krem-maskę rose revita z eveline, doskonały produkt, do tego w niskiej cenie. Cera odpoczywa regeneruje się nocą, a rano wygląda świetnie i jest nawilżona.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

ja polecę jeszcze delikatne przykładanie recznika do twarzy po jej myciu, zamiast wycierania :)

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

U mnie najlepsze nawilżenie to masło Cocoa Miracle Efektimy.

Re: Co warto robić pielęgnując twarz

Ja na powrót zaczęłam oglądać kanał azjatycki cukier, tam basia tłumaczy jakie ćwiczenia stosować na twarzy, jak ćwiczyć twarz, żeby zachowałam mlody wygąda na dłogo. Moim zdaniem ćwiczenia są skuteczne, tylko trzeba wiedzieć, jak je wykonywać. Kosmetyki swoją drogą, ale trzeba działać na róże sposoby, dieta też jest ważna.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: