Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

  • 2017-12-10, o 20:10
  • 15
  • 7 512
  • 8
  • 10

Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

Dziewczyny, czy projektujecie ubrania i dodatki, i potraficie uszyć je samodzielnie?

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

Kiedyś uszyłam sobie zimową czapkę z polaru z kocimi uszami :D co do ubrań jeszcze nie próbowałam. A z dodatków to robię sobie kolczyki :p

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

A ja próbuję szyć. Na razie jestem na etapie torebek i kosmetyczek. Mam jednak ambitny plan czegoś poważniejszego, na początek może jakieś ponczo?

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

Zdecydowanie szycie to nie moja bajka :)

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

Ja również nie nadaję się do tego fachu ;)

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

Też mi się wydawało, że to nie moja  bajka, ale... połknęłam bakcyla projektowania i szycia, i wciągnęło mnie bez reszty. Mam ogromną frajdę, jak mi coś fajnego wyjdzie spod maszyny i igły. Może jest to nie do końca doskonałe, bo nie jest :), ale jest MOJE własne!

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

Częściej przerabiam ale zdarzyło mi się uszyć sukienkę 

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

swietny pomysl

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

A ja próbuję szyć. Na razie jestem na etapie torebek i kosmetyczek. Mam jednak ambitny plan czegoś poważniejszego, na początek może jakieś ponczo?

2017-12-11 17:16:26 autor Gras

A jakich używasz materiałów? Ponczo może być fajnym pomysłem. Ponoć z tego co widziałam prostsze są te teraz popularne sukienko tuniczki w formie ala "worka" takie luźne. A i moja najgorsza zmora skąd brać wykrój i jak go ogarnąć O.O a i przypomniało mi się kiedyś zrobiłam szal na szydełku :p

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

Na torby i torebki po prostu dżinsu i delikatnej zamszowej skóry. A materiał mam z tzw. recyklingu.  Miałam dżinsowe spodnie, tunikę, sukienkę, które były w idealnym stanie, no i je rozprułam, i uszyłam moje własne projekty. A ze spódnicy z zamszowej skóry, z której trochę "wyrosłam" wyszła mi ekstra torba. Prawie jak prosto ze sklepu. Szycie to taka moja nowa "miłość" i znakomita terapia na wszelkie stresy i życiowe problemy. Odpręża mnie i odsuwa myślenie o problemach zawodowych. Polecam szczerze! Mi bardzo pomaga.

Re: Projektowanie i szycie ubrań i dodatków

No patrz a ja zawsze wyrzucam stare ubrania i nawet nie pomyślałam by je przerobić. Z chęcią zobaczyła bym jakiś z twoich projektów. Może się pochwalisz i zamieścisz tu zdjęcie? Hoho to może z ciebie jest ukryta krawcowa i niedługo pozbędziesz się problemów zawodowych jak byś zaczęła szyć tak  bardziej poważnie? Ja ostatnio myślę by zacząć szyć poduszki w kształcie zwierzątek bo to prostsze od ubrań :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: