Najlepszy krem do rąk

  • 2015-12-19, o 08:17
  • 193
  • 54 038
  • 122
  • 123

Re: Najlepszy krem do rąk

Krem do rąk Neutrogena® Hand cream

Re: Najlepszy krem do rąk

Najlepsze doświadczenia miałam z serią Hand Care z Floslek. Cudowna pielęgnacja.

Re: Najlepszy krem do rąk

Krem do rąk Anida z olejem arganowym :)

K.K.

Re: Najlepszy krem do rąk

Z neutrogeny są genialne:)
2017-01-22 18:48:38 autor wiktoriv

Fakt, i do tego totalnie wydajne, za opakowanie skoncentrowanego kremu usunięto reklamę zapłaciłam jakieś 14 złotych i wystarczył na cały okres jesienno-zimowy i połowę kolejnego. 

Re: Najlepszy krem do rąk

KREM ZIOŁOWY DO RĄK HB - wiadomo, trzeba przetestować, ale ja akurat w swoim przypadku widzę naprawdę bardzo dużą róznicę. Wiele udało mi się zmienić, sytucja wygląda lepiej i właśnie o to chodzi...

Re: Najlepszy krem do rąk

Najwazniejsze to patrzec na sklad kremu. Testowalam duzo, kilka fajnych znalazlam, ale nadal szukam swojego kosmetycznego idealu ( z poczatkiem jesieni te poszukiwania zawsze sa intensywniejsze :D). Niedawno kupilam handmed z eveline, uzywam krotko, ale juz widze, ze ladnie naawilzyl. wiadomo tez, ze wszystko zalezy od stanu naszej skory- niektorym wystarczy lekkie zmiekczenie i nawilzenie, a inni beda potrzebowac czegos intensywniejszego.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Najlepszy krem do rąk

SOS Bebeauty z Biedronki (czerwony), Garnier (czerwony) i Evree (też czerwony). Nie wiem co oni do tej czerwieni mają (talk)

Re: Najlepszy krem do rąk

Tez poszukuje idealnego

Re: Najlepszy krem do rąk

Ostatnio używam Joanny glicerynowy, oliwkowy i jestem bardzo zadowolona. Zwykły, tani, szybko się wchłania ale pozostawia skorę zabezpieczoną delikatnym filmem, nieco jakby natłuszczającym ale nie lepiącym się ani nie tłustym.

Re: Najlepszy krem do rąk

ja ostatnio używam zwykłej ziaji 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: