Co sądzicie o podkładach mineralnych?

  • 2017-12-10, o 23:27
  • 12
  • 5 019
  • 10
  • 12

Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Czy te podkłady dobrze się sprawdzają? Jakie jest ich krycie?

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

ja bardzo polecam, krycie mają średnie ale pięknie wyglądają na skórze, nie zapychają

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Krycia są różne tych podkładów i z tego co czytałam to jedym kobietom się sprawdza pierwszy używany podkład mineralny a inne nie mogą sobie dobrać. 

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Zależy od podkładu, większość z nich z tego co słyszałam nie ma super krycia, ale ładnie rozświetlają cerę i najważniejszy jest w nich skład :)

Wspólne rzyganie, jak mało co, robi z ludzi wspólnych przyjaciół.Sylvia Plath – Szklany klosz

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Poziom krycia mają różny. Jakoś nie trafiłam jeszcze w ideał, a używałam już wielu produktów mineralych. 

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Kupiłam tester z Annabelle Minerals i przymierzam się do zakupu całego opakowania, ja nakładam na mokro nie na sucho, bo mam skórę suchą i widać skórki 

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

ja gdzieś słyszałam, że krycie można stopniować i osiągnąć całkiem dobre. efekt naturalny, nie zapychają itp itd... sama jeszcze nigdy nie miałam, ale chętnie bym spróbowała :)

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Zastanawiam się nad nim

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Według mnie takie podkłady sa super, są bardzo lekkie, nie zapychają.

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Mam jeden i sprawdza się nawet ok, dośc trwale się trzyma, ale w upały nieco się świecę.

Re: Co sądzicie o podkładach mineralnych?

Ja miałam jedynie puder i róż, na podkład nadal się czaję. Ale super się sprawdzają

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: