Krem i baza pod makijaż

  • 2017-06-04, o 19:16
  • 27
  • 8 955
  • 23
  • 23

Krem i baza pod makijaż

Hej wszystkim, mam pytanie dotyczące kremu i bazy pod makijaż. Jak je nakładać? Czy mam nałożyć krem (używam codziennie kremu przeciwsłonecznego), a potem od razu bazę i podkład, czy czekać między tym i jak czekać to ile?

Re: Krem i baza pod makijaż

myślę, że wystarczy poczekać tyle, żeby się wchłonął każdy produkt. a ile to będzie trwało to pewnie zależy właśnie od produktu i od cery...

Re: Krem i baza pod makijaż

Ja uzywam twraz Ziaja liscie manuka fajny pi makijaż. W ogóle uzywam cala serie zel do mycia twarzy, tonik, krem na dzien i na noc liscie manuka. Pasuje mi

Re: Krem i baza pod makijaż

myślę, że wystarczy poczekać tyle, żeby się wchłonął każdy produkt. a ile to będzie trwało to pewnie zależy właśnie od produktu i od cery...

2017-06-04 20:26:23 autor eni89

Dokładnie tak

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Krem i baza pod makijaż

Warto poczekać, ponieważ gdy nieumyślnie wymieszamy na twarzy te produkty, możemy osiągnąć całkowicie inny efekt

Re: Krem i baza pod makijaż

ja uzywam z gosha

Re: Krem i baza pod makijaż

Ja czekam aż krem się wchłonie i od razu nakłaam bazę 

Re: Krem i baza pod makijaż

Ja nie używam kremu tylko bazę od razu, znacie może glow essence bielendy? Ta wydaje mi się najlepsza i niedroga

Re: Krem i baza pod makijaż

Najlepiej wybierać bazy wygładzające, wtedy cera wygląda na bardziej wypoczętą i gładszą. Ja mam bazę z eveline w jasnym opakowaniu, całkiem dobrze się sprawdza i co ważniejsze nie zapycha.

Re: Krem i baza pod makijaż

Krem dermedic, jako baza holika holika

Re: Krem i baza pod makijaż

Jeżeli chodzi o krem to Royal Snail jest świetny ze śluzem ślimaka, warto sobie go przetestować, jak szukacie dobrego kremu 30 plus, ale nie tylko. Na dzień i na noc można go stosować, pod makijaż się nadaje, podkład lepiej się rozprowadza. Krem nawilża i regeneruje skórę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: