Sposób na wypadające włosy!!!

  • 2012-03-05, o 21:26
  • 206
  • 93 584
  • 85
  • 121

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Biotebal 

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Picie skrzypu i pokrzywy, wcierka z seboradinu jest bardzo dobra. Ja ostanio zaczęłam olejowanie włosów olejem lnianym i zauważyłam że włosy już są w lepszej kondycji

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Natrafiłam kiedyś na informację, że pomaga woda różana. Można zrobić ją w domu. Wystarczy sparzyć płatki róż, poczekać do ostygnięcia i oddzielić płatki od wody. Podobno po pewnym czasie pomaga. Ja nie próbowałam, ale sposób wydaje się być w miarę ok.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Elastabion Floslek, potem długo, długo nic.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Calcium Pantothenicum, lotion Seboradin Niger

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

zapytaj o tabletki w aptece lub może kuracje u kosmetyczki pomogą ?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Szczerze? Od kilku lat walczę z tym problemem i nic mi nie pomogło, ani suplementy, ani kosmetyki, ani dieta

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

A co powiedzie o szamponie Exagon? Znalazłam na jednej ze stron internetowych sklepu zajmujący się sprzedaża usunięto reklamę i zastanawiam się, czy warto kupić. Będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju porady w tej sprawie. Pozdrawiam.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Ja skończyłam odchudzanie, przyszła jesień i zaczęły się łamać, wypadać garściami i zrobiły się mega cienkie. Ratowałam się Biotebalem i Centrum Ona. Trochę jest lepiej. Do tego staram się nie używać prostownicy i lakieru, delikatnie myję włosy szamponem, nie "drąc" po skórze.

Re: Sposób na wypadające włosy!!!

Zmiana diety. Ja miałam z tym straszny problem - a okazło się po prostu, że jestem osłabiona i mam za mało witamin....

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: