Pękająca skóra na dłoniach

  • 2012-06-27, o 11:13
  • 166
  • 88 149
  • 95
  • 117

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Ja również polecam najzwyklejszy krem nivea i wazelina z apteki

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Lepsza niż wazelina jest gliceryna, jakiś zwykły krem z gliceryną. Na pewno nie kremy z parafiną, ona zostawi tłustawą warstwę i jeszcze może zaognić pęknięcia. Do mycia rąk najlepiej wtedy używać nie jakiegoś mydła, tylko kostki myjącej z kremem, typu dove czy cien z lidla.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Raz na jakiś czas można udać się do slaonu kosmetycznego na zabieg parafinowy - on mocno regeneruje skórę dłoni

Re: Pękająca skóra na dłoniach

ja polecam krem formuła norweska,moja mama ma bardzo suche dłonie i to jedyna rzecz jaka jej naprawde pomaga.ewentualnie pilingi z cytryny i cukru

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Muszę wypróbować ten peeling z cukru i cytryny

Re: Pękająca skóra na dłoniach

hej :) ja polecam Ci Garnier, Intensywna Pielęgnacja Bardzo Suchej Skóry :) czerwona tubka :)

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Floslek ma genialne kremy dla dłoni, polecam.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

Floslek ma genialne kremy dla dłoni, polecam.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Pękająca skóra na dłoniach

już są niższe temperatury i u mnie od razu pojawiają się problemy z dłońmi. Skora jest sucha i szorstka, gdzieniegdzie jakies pęknięcia ;/ porażka. Raz na tydzień lub co dwa tygodnie (zależy jak mam czas) staram się moczyć dłonie w parafinie. Poza tym jestem na etapie testowania kremu-kompresu do rąk z eveline z maliną nordycką i póki co jestem zadowolona. Fajnie koi i regeneruje skórę.

Re: Pękająca skóra na dłoniach

U mnie świetnie sprawdził się tutaj żel z aloesem Floslek, odżywił i zregenerował.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: