Prostujecie włosy?

  • 2016-01-18, o 17:08
  • 125
  • 40 066
  • 89
  • 102

Re: Prostujecie włosy?

Nie muszę gdyż jak dobrze wysuszę to mam naturalnie proste włosy :D

Re: Prostujecie włosy?

Nie, mam bardzo proste włosy naturalnie

Re: Prostujecie włosy?

Nie, szkoda mi włosów :(

K.K.

Re: Prostujecie włosy?

nie,

:)

prostowanie bardzo niszczy włosy. Ogólnie wysoka temperatura. Zdarzyło mi się może ze 3 razy w życiu prostować.

Re: Prostujecie włosy?

Tak, czasem prostownicą a czasem płynem do prostowania włosów /który raczej wygładza niż prostuje;)/

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Prostujecie włosy?

nie, na szczęście jestem posiadaczką naturalnie prostych włosów ;)

Re: Prostujecie włosy?

Ja czasem, ale coraz rzadziej, zaczynam się przyzwyczajać do mojej lwiej grzywy :D Raczej używam prostownicy do kilku pasm zależnie od tego, co akurat z włosami robię, niż prostuję całe :)

Czasem można pobłądzić, kochać nieodpowiednią osobę, płakać nad drobnostkami, ale to jedynie zbliżyło nas do miejsca, w którym jesteśmy. Wszyscy popełniamy błędy, mamy rozterki i żale z przeszłości. Ale każdy z nas ma siłę by ukształtować nowe dni w swą przyszłość. Każda rzecz, która przytrafia nam się w życiu przygotowuje nas do tego, co ma jeszcze nadejść.

Re: Prostujecie włosy?

Kiedyś prostowałam włosy codziennie, jak obcinałam końcówki regularnie nie wyglądały tak źle, ale wiadomo, że to niszczy włosy. Obecnie dążę do zwiększenia objętości, próbowałam w zasadzie wszystkich dostępnych kosmetyków, pianek, past, proszków, lakierów, niestety sprawe rozwiązuje tylko tapirowanie.

Re: Prostujecie włosy?

Prostuję tylko na jakieś imprezy, na co dzień szkoda mi włosów. Już i tak po rozjaśnianiu są w kiepskim stanie :)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: