Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

  • 2017-02-21, o 19:46
  • 21
  • 9 584
  • 19
  • 21

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

Próbować. Ja mam w tej chwili 6 różnych ale w końcu znalzłam swój idealny.
2017-11-20 08:33:16 autor vvv

tak chyba najlepiej

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

Do dzisiaj nie znalazłam chyba idealnego odcienia, najbardziej zbliżony do koloru mojej skóry jest ten z eveline, podkład się nazywa liquid controle hd, odcien 01. Jedną opcją jest mieszanie podkładów ja to praktykuję od lat.

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

Ciężka sprawa, ja zawsze wybierałam za ciemne podkłady, później z kolei za jasne, teraz mam ich dużo i czasami mieszam, żeby uzyskać dobry odcień ;)

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

Ja juz przestałam szukać :P Zazwyczaj był z tym problem i zainwestowałam w mixery z NYX. 

A na chwilę obecną "moim" kolorem jest Estee Lauder Double Wear 1N2 ;) 

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

metodą prób i błędów :D

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

trzeba testować różne odcienie

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

Ja mam z tym zawsze duży probem szczególnie jak kupuję jakiś nowy podkład, teraz już przynajmniej wiem, żeby kupwoać odcienie żółte.

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

Niektóre marki kosmetyczne wypuszczają więcej odcieni, inne 3-4 i wtedy faktycznie trudno jest dobrać kolor podkładu. Ja na co dzien używam liquid control marki eveline, mają ładne kolory, wydaje mi się, że typowo dla polskiej urody, dużo żółtych tonów.

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

Ja zawsze najpierw biorę próbki podkładów, niektóre niestety się utleniają, także trzeba być ostrożnym. teraz większość podkładów ma duży wybór kolorów, także bez problemu można je dopasować do odcienia swojej skóry.

Re: Jak znaleźć odpowiedni odcień fluidu?

spróbować mieszać z innymi albo kupić 2 odcienie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: